Sadaļas

Apskatītās preces

Jaunās preces

Ražotāji

PHILIPS Multiva 1,5T

  • Dāvis Zalmans
    +371 6548324
    davis.zalmans@arbor.lv

Jaunā Multiva 1,5T ir magnētiskās rezonanses iekārta ar unikālu oStream attēla digitalizācijas tehnoloģiju.

Vairāk informācijas

Pievienot vēlmju sarakstam

Jaunā Multiva 1,5T ir magnētiskās rezonanses iekārta ar unikālu oStream attēla digitalizācijas tehnoloģiju nodrošina kvalitatīvu un būtiski ātrāku izmeklējumu veikšanu.

oStream tehnoloģija nodrošina signāla digitalizāciju izmeklējuma telpā, kas būtiski uzlabo attēla kvalitāti un dod iespēju veikt daudz ātrākus izmeklējumus.

Scantools programnodrošinājums dod iespēju veikt visus izmeklējumus, izmantojot jaunākās magnētiskās rezonanses tehnoloģijas un iespējas.

SENSE paralēlā attēlveidošanas tehnoloģija nodrošina būtiski ātrāku izmeklējuma veikšanu un uzlabo attēla kvalitāti, samazinot kustību artefaktus.

FlexStream dod iespēju samazināt pacienta pozicionēšanas laiku un samazina spoļu maiņu līdz minimumam. SmartSelect tehnoloģija dod iespēju izmantot vairākas spoles vienlaicīgi un izmeklējuma laikā automātiski izvēlas elementus ar visspēcīgāko signālu.

SmartAssist ir būtisks palīgs radiogrāferiem, kas palīdz ātrāk veikt izmeklējuma plānošanu un nodrošina nemainīgi augstu izmeklējuma kvalitāti.

SoftTone tehnoloģija samazina iekārtas radītos trokšņus līdz minimumam un būtiski uzlabo pacienta komfortu izmeklējuma laikā.

Jaunais Multiva 1,5T magnēts nodrošina visaugstāko magnētiskā lauka homogenitāti, zero boil off tehnoloģiju un viszemāko elektroenerģijas patēriņu.

Multiva 1,5T magnētiskās rezonanses iekārtu ir iespējams konfigrēt atbilstoši Jūsu vēlmēm un iespējām. Multiva 1,5T nodrošina viszemākās uzturēšanas izmaksas tirgū, kas padara šo iekārtu par vienu no kokurētspējīgākajām iekārtām tirgū.