Zināšanas, pieredze un kvalitāte.

Arbor Medical Korporācija jau vairāk nekā 20 gadus darbojas medicīnas preču un iekārtu tirgū, nodrošinot augstus apkalpošanas standartus, tai skaitā arī iekārtu servisa pakalpojumus Latvijā un Baltijā, esot vienam no vadošajiem savā darbības jomā. Mēs esam uzticams, ilgtermiņa biznesa partneris klientiem un gādīgs darba devējs saviem darbiniekiem, ko apliecina 2022. gadā saņemtā Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) pasniegtā Gada balva labākajiem darba devējiem.

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Arbor Medical Korporācija(turpmāk-Arbor Medical Korporācija) dibināta 2001. gadā Rīgā. Uzņēmumam ir meitas uzņēmumi Lietuvā un Igaunijā.  Arbor Medical Korporācija piedāvā augstvērtīgus medicīnas produktus no pasaulē atzītiem ražotājiem, kā, piemēram, Philips HealthCare, Natus Medical, Cook Medical, Abbott Vascular, Trumpf Medical, ProMed un citiem.

Arbor Medical Korporācija 2004. gadā kļuva par Philips HealthCare medicīnas iekārtu ekskluzīvo izplatītāju Latvijā, kompānijas stratēģiskais partneris.  Mēs piedāvājam plašu medicīnas iekārtu un preču klāstu, inovatīvus risinājumus, jauninājumus, iekārtu apkopi un servisu, kā arī lietotāju apmācības un tālākizglītības pasākumus. Uzņēmums ir iekarojis stabilu vietu medicīnas iekārtu un piederumu tirdzniecībā Baltijas valstīs.  

Arbor Medical Korporācija turpina savu attīstību, gan paplašinot sadarbību ar aizvien jauniem medicīnas iekārtu un preču piegādātājiem, gan arī, uzsākot pavisam jaunu darbības virzienu, kā, piemēram, profesionālās ādas kopšanas kosmētikas izplatīšanu. Uzņēmums Arbor Medical Korporācija ir veiksmīgi uzsākusi sadarbību arī ar drošības aprīkojuma ražotājiem un piedāvā kvalitatīvu taktisko un medicīnisko militāro aprīkojumu. 2015. gada 6. jūlijā uzņēmums ieguva zāļu lieltirgotavas licenci un vistuvākajā laikā plāno attīstīt savu darbību arī farmācijas nozarē, kas dos iespēju sniegt vēl plašāku pakalpojumu spektru saviem klientiem. 

Arbor Medical Korporācija ieņem stabilu vietu medicīnas iekārtu un piederumu tirdzniecībā Baltijas valstīs. Arbor Medical Korporācija zināšanas, pieredzi un augsto darba kvalitāti novērtē mūsu klienti un sadarbības partneri. Apliecinājums Arbor Medical Korporācija darbinieku profesionalitātei un augstajai darba kultūrai ir uzņēmuma iekļūšana laikraksta Dienas Bizness veidotajā visu nozaru uzņēmēju Reputācijas topā 2013. gadā, kā arī nominācija „UKTI Inovācijas 2015”, ko organizē European Business Awards.

Uzņēmums strādā saskaņā ar ISO sertifikāts 9001 (Eng versija) standartiem un ētikas kodeksu, kura mērķis ir veidot biznesa praksi, kas balstīta uz ētikas pamatprincipiem 

Arbor Medical Korporācija vadītāja – valdes locekle  Dace Rātfeldere    

 

      

Sīkdatnes mūsu interneta vietnē palīdz nodrošināt mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu interneta vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.     Uzzināt vairāk