Sadaļas

Apskatītās preces

Jaunās preces

Ražotāji

PHILIPS Ingenia 3,0T

  • Dāvis Zalmans
    +371 6548324
    davis.zalmans@arbor.lv

Jaunā Ingenia 3,0T ir pilnīgi digitāla magnētiskās rezonanses iekārta ar 70 cm gentrija atvērumu un unikālu dStream un MultiTransmit 4D tehnoloģiju ar neierobežotu attēla apstrādes kanālu skaitu.

Vairāk informācijas

Pievienot vēlmju sarakstam

Jaunā Ingenia 3,0T ir pilnīgi digitāla magnētiskās rezonanses iekārta ar 70 cm gentrija atvērumu un unikālu dStream attēla digitalizācijas tehnoloģiju, kas nodrošina kvalitatīvu un būtiski ātrāku izmeklējumu veikšanu.

dStream tehnoloģija nodrošina signāla digitalizāciju spolē, kas būtiski uzlabo attēla kvalitāti un dod iespēju veikt daudz ātrākus izmeklējumus. dStream tehnoloģija ir unikāla un nodrošina to, ka Ingenia ir vienīgā  iekārta tirgū, kurai nav attēla aptrādes kanālu ierobežojumi.

MultiTransmit 4D ir PHILIPS unikāla tehnoloģija, kas novērš 3,0T magnētiskās rezonanses iekārtām raksturīgos artefaktus. Izmantojot vairākus RF signāla avotus MultiTransmit pielāgo RF signālu katram pacientam individuāli un nodrošina viendabīgu, homogēnu attēlu.

Scantools programnodrošinājums dod iespēju veikt visus izmeklējumus, izmantojot jaunākās magnētiskās rezonanses tehnoloģijas un iespējas.

SENSE paralēlā attēlveidošanas tehnoloģija nodrošina būtiski ātrāku izmeklējuma veikšanu un uzlabo attēla kvalitāti, samazinot kustību artefaktus.

FlexStream dod iespēju samazināt pacienta pozicionēšanas laiku un samazina spoļu maiņu līdz minimumam. SmartSelect tehnoloģija dod iespēju izmantot vairākas spoles vienlaicīgi un izmeklējuma laikā automātiski izvēlas elementus ar visspēcīgāko signālu.

SmartAssist ir būtisks palīgs radiogrāferiem, kas palīdz ātrāk veikt izmeklējuma plānošanu un nodrošina nemainīgi augstu izmeklējuma kvalitāti.

SoftTone tehnoloģija samazina iekārtas radītos trokšņus līdz minimumam un būtiski uzlabo pacienta komfortu izmeklējuma laikā.

Jaunais Ingenia 3,0T magnēts nodrošina visaugstāko magnētiskā lauka homogenitāti, zero boil off tehnoloģiju un viszemāko elektroenerģijas patēriņu.

Ingenia 3,0T magnētiskās rezonanses iekārtu ir iespējams konfigrēt atbilstoši Jūsu vēlmēm un iespējām. Ingenia 3,0T nodrošina viszemākās uzturēšanas izmaksas tirgū, kas padara šo iekārtu par vienu no kokurētspējīgākajām iekārtām tirgū.