Sadaļas

Apskatītās preces

Jaunās preces

Ražotāji

PHILIPS MobileDiagnost wDR

  • Dāvis Zalmans
    +371 6548324
    davis.zalmans@arbor.lv

MobileDiagnost wDR ir digitāla premium klases mobilā rentgena iekārta, kas jaudas un izmeklējuma kvalitātes ziņā ir līdzvērtīga stacionārajai rentgena iekārtai.

Vairāk informācijas

Pievienot vēlmju sarakstam

MobileDiagnost wDR ir digitāla premium klases mobilā rentgena iekārta.

Attēla iegūšanai iekārta izmanto kasetes izmēra SkyPlate bezvadu portatīvo detektoru, kas ir vieglākais detektors tirgū ar visaugstākajiem attēla kvalitātes parametriem.

Pacienta datu ievadei un izmeklējuma veikšanai MobileDiagnostwDR izmanto ELEVA darba staciju, kas attēla pēcapstrādei izmanto UNIQUE algoritmu. Lai uzlabotu attēla kvalitāti PHILIPS savās iekārtās izmanto unikālo SkyFlow tehnoloģiju, kas noņem izkliedētā starojuma artefaktus panākot līdzīgu efektu kā izmantojot fizisko režģi.

Lai atvieglotu iekārtas pārvietošanu un ērtu pozicionēšanu sistēmā tiek izmantota motorizēta riteņu piedziņa iekārtas transportēšanai un precīzai pozicionēšanai pie pacienta gultas.

MobileDiagnostwDR mobilā rentgena iekārta ir pieejama vairākās jaudas versijās un dažāda izmēra detektoriem, kas ir savietojami ar stacionārajām rentgena iekārtām.