Sadaļas

Apskatītās preces

Ražotāji

Pacienta monitors Philips IntelliVue MX700

865241

  • Andris Lazdāns
    +371 20262200
    andris.lazdans@arbor.lv

Jaunākas, IntelliVue MX sērijas pacienta monitors

Vairāk informācijas

Pievienot vēlmju sarakstam

IntelliVue MX700 pacienta monitors nodrošina uzraudzības risinājumu, kas optimizēts tehnoloģiski modernai ķirurģiskai, sirds, medicīniskai un jaundzimušo aprūpes videi. Apvienojot pacientu pārraudzības un datu pārvaldības funkciju, uzraudzību var veikt ar vairākiem mērījumiem, sasaistot atsevišķus moduļus. MX700 izmanto skārienekrānu kā primārās ievades ierīci. Visiem MX sērijas monitoriem ir tālvadības pults, lai ērti piekļūtu pieciem galvenajiem taustiņiem un ievadītu skaitliskos datus. Monitors saglabā datus tendenču, notikumu un aprēķinu datubāzēs. Var skatīt tabulveida tendences (dzīvībai svarīgās pazīmes) un izdrukāt tās, izmantojot printeri. Var arī skatīt mērījumu grafikas
veida tendences līdz trim mērījumiem, kas apvienoti katrā grafikā. Tādējādi var noteikt izmaiņas pacienta fizioloģiskajā stāvoklī. 

Ar papildus pieejamo integrēto datoru tieši monitorā tiek nodrošinātas datora funkcijas. Var izmantot standarta lietojumprogrammas (piemēram, tīmekļa pārlūkprogrammas), izveidot savienojumu ar slimnīcas tīklu vai iekštīklu un palaist otru neatkarīgu displeju, kurā redzama  pacienta monitorā esošā informācija.