SIA "Arbor Medical Korporācija"


Juridiskā adrese: Meistaru iela 7, Valdlauči, Ķekavas pag., Ķekavas novads, LV-1076

Pasta adrese: Meistaru iela 7, Valdlauči, Ķekavas novads, LV-1076


Tālruņa numuri: +371 67620126+371 67620179

Serviss: +371 67893785

Pasūtijumu pieņemšana: +371 67893778

Fakss: +371 67620070

E-pasta adrese: arbor@arbor.lv

Darba laiks:

Darba dienās no 09.00 - 17.00

​Sestdien, Svētdien - Slēgts


Rekvizīti

Valde

Dace Rātfeldere Valdes locekle +371 67620126 dace.ratfeldere@arbor.lv

Birojs

Sandra Frīdenfelde Biroja vadītaja +371 67620126 arbor@arbor.lv
Ilze Toka Komercdirektore +371 28682333 ilze.toka@arbor.lv
Jānis Matulis Biznesa attīstības vadītājs +371 26575578 janis.matulis@arbor.lv
Anna Karolīna Ozola Personāla vadītāja +371 25917555 anna.k.ozola@arbor.lv

Grāmatvedības nodaļa

Dace Mengote Grāmatvedības nodaļas vadītāja +371 26179567 dace.mengote@arbor.lv
Vita Zariņa Galvenā grāmatvede +371 67620126 vita.zarina@arbor.lv
Inga Rēboka Grāmatvede +371 67620126 inga.reboka@arbor.lv

Mārketinga nodaļa

Kristers Dzenis Mārketinga nodaļas vadītājs +371 25628880 kristers.dzenis@arbor.lv

Iepirkumu un līgumu nodaļa

Jekaterina Šmitmane Iepirkumu un līgumu nodaļas vadītāja +371 67620126 kate@arbor.lv
Rasa Ābelniece Iepirkumu speciāliste +371 67620126 iepirkumi@arbor.lv
Dobrosvets Pogodins Iepirkumu speciālists +37167620126 dobrosvets.pogodins@arbor.lv
Jeļena Boļšakova Projektu koordinatore +371 20385569 jelena.bolsakova@arbor.lv
Laila Kolbeka Projektu koordinatore +371 67620126 laila.kolbeka@arbor.lv

Servisa un IT departaments

Valdis Ozols Servisa un IT departamenta vadītājs +371 25417953 valdis.ozols@arbor.lv
Ieva Eglīte Servisa nodaļas administratīvā vadītāja +371 67620126 ieva.eglite@arbor.lv
Ilze Lapiņa Servisa asistente +371 67893785 serviss@arbor.lv

Preču pasūtīšana, noliktava

Romāns Dukals Noliktavas vadītājs +371 26517439 roman_d@arbor.lv
Ina Puncule Pasūtījumu koordinatore +371 67893778 ina@arbor.lv
Oskars Circenis Loģistikas speciālists +371 29882898 oskars.circenis@arbor.lv

Medicīnas iekārtu noma

Laila Kolbeka Atbildīgā par medicīnas iekārtu nomu +371 67620126 noma@arbor.lv

CFLA ģimenes ārstu prakšu projekts

Laila Kolbeka Projektu koordinatore +371 67620126 gap@arbor.lv

Vienreizlietojamie materiāli

Anete Kampare Produktu speciāliste +371 20007590 anete.kampare@arbor.lv
Jeļena Maruta Produktu speciāliste +371 29283302 lena@arbor.lv

Medicīnas mēbeles

Jānis Miezītis Produktu speciālists +371 29468923 janis@arbor.lv
Jeļena Maruta Produktu speciāliste +371 29283302 lena@arbor.lv
Sigita Kalniņa Klīniskais speciālists +371 29285456 sigita.kalnina@arbor.lv

Aprīkojums ģimenes ārstu praksēm

Jeļena Maruta Produktu speciāliste +371 29283302 lena@arbor.lv
Sigita Kalniņa Klīniskais speciālists +371 29285456 sigita.kalnina@arbor.lv
Jānis Miezītis Produktu speciālists +371 29468923 janis@arbor.lv
Violeta Urbāne Produktu speciāliste +371 22311988 violeta.urbane@arbor.lv
Andrejs Vētra Produktu speciālists +371 22002076 andrejs.vetra@arbor.lv

Rehabilitācija un fizioterapija

Andrejs Vētra Produktu speciālists +371 22002076 andrejs.vetra@arbor.lv
Sigita Kalniņa Klīniskais speciālists +371 29285456 sigita.kalnina@arbor.lv

Vizuālā diagnostika

Māris Kuzminskis Vizuālās diagnostikas un nukleārās medicīnas produktu speciālists +371 28689838 maris.kuzminskis@arbor.lv
Kristaps Rozenvalds Produktu speciālists +371 22066525 kristaps.rozenvalds@arbor.lv
Rita Zuboviča Produktu speciālista asistente +371 67620126 rita.zubovica@arbor.lv
Dāvis Zalmans Produktu speciālists +371 22303307 davis.zalmans@arbor.lv
Sabīne Zamberga Ultrasonogrāfijas produktu aplikāciju speciāliste/Ginekoloģijas un dzemdniecības produktu speciāliste +371 29247688 sabine.zamberga@arbor.lv
Gvido Tolstikovs Produktu speciālists +371 29604699 gvido.tolstikovs@arbor.lv

Funkcionālā diagnostika

Andrejs Vētra Produktu speciālists +371 22002076 andrejs.vetra@arbor.lv
Jeļena Maruta Produktu speciāliste +371 29283302 lena@arbor.lv

Vitālo funkciju monitoringa un Medicīnas IT risinājumu nodaļa

Andris Lazdāns Vitālo funkciju monitoringa un Medicīnas IT risinājumu nodaļas vadītājs +371 20262200 andris.lazdans@arbor.lv
Sabīne Greļa Vitālo funkciju monitoringa un Medicīnas IT risinājumu nodaļas aplikāciju/produktu speciāliste +371 27725449 sabine.grela@arbor.lv

Neatliekamā medicīna

Jeļena Maruta Produktu speciāliste +371 29283302 lena@arbor.lv
Sigita Kalniņa Klīniskais speciālists +371 29285456 sigita.kalnina@arbor.lv

Invazīvo procedūru aprīkojums

Kristaps Rozenvalds Produktu speciālists +371 22066525 kristaps.rozenvalds@arbor.lv
Rita Zuboviča Produktu speciālista asistente +371 67620126 rita.zubovica@arbor.lv
Valdis Ozols Servisa un IT departamenta vadītājs +371 25417953 valdis.ozols@arbor.lv
Dace Bērziņa Produktu speciāliste +371 29252058 dace.berzina@arbor.lv
Igors Suharevskis Produktu speciālists +371 20005381 igors.suharevskis@arbor.lv

IVF, ginekoloģija

Sabīne Zamberga Ultrasonogrāfijas produktu aplikāciju speciāliste/Ginekoloģijas un dzemdniecības produktu speciāliste +371 29247688 sabine.zamberga@arbor.lv
Andris Lazdāns Produktu speciālists +371 20262200 andris.lazdans@arbor.lv

Laboratorijas preces

Violeta Urbāne Produktu speciāliste +371 22311988 violeta.urbane@arbor.lv
Žaklīna Kupča Produktu speciālista asistente +371 67620126 zaklina.kupca@arbor.lv

Zobārstniecība

Elīna Kleina Produktu speciāliste +371 26079587 elina.kleina@arbor.lv

Limfātiskā terapija/Podoloģija

Elīna Kleina Produktu speciāliste +371 26079587 elina.kleina@arbor.lv

Skaistumkopšana

Eleanora Lāce Salonveikala "Arbor Beauty" vadītāja +371 25749549 eleanora.lace@arbor.lv
Annija Rātfeldere Produktu specialiste +371 26305879 annija.ratfeldere@arbor.lv

Zāļu lieltirgotava

Kristīne Saleniece Zāļu lieltirgotavas vadītāja +371 29209659 kristine.saleniece@arbor.lv

Zinātniskais un mācību aprīkojums

Jeļena Maruta Produktu speciāliste +371 29283302 lena@arbor.lv

Medicīnas aprīkojums milatārajam un drošības personālam

Jeļena Maruta Produktu speciāliste +371 29283302 lena@arbor.lv

IT nodaļa

Artis Gāliņš IT risinājumi +371 29240700 artis.galins@arbor.lv
Māris Lācis IT risinājumi +371 67620126 maris.lacis@arbor.lv
Andris Lācis IT speciālists +371 67620126 andris.lacis@arbor.lv

Struktūrvienības

Salonveikals "Arbor Beauty" Baznīcas ielā 31 +371 67785757 salons@arbor.lv
Internetveikals "Arbor Beauty" www.arborbeauty.lv/shop salons@arbor.lv

Grupas uzņēmumi

SIA "Kristīne 1" Hipokrāta ielā 2 +371 28658665 veikals.gailezers@arbor.lv
Internetveikals Medicīnas preču veikals "Gaiļezers" www.medveikals.lv veikals.gailezers@arbor.lv
SIA "Vakcīna" Lielvārdes ielā 68, Rīgā www.vakcinas.lv vakcinas@vakcinas.lv

Sīkdatnes mūsu interneta vietnē palīdz nodrošināt mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu interneta vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.     Uzzināt vairāk