MedBaltica 2019

19.09.2019 09:00 - 17:30

19. un 20. septembrī Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā jau 12. reizi norisināsies starptautiskā medicīnas izstāde “Medbaltica 2019”, kur vienuviet pulcēsies dažādu veselības aprūpes nozaru speciālisti, medicīnas produkcijas ražotāji un tirgotāji no Latvijas un ārvalstīm.

Divās izstādes dienās Ķīpsalā varēs uzzināt par jaunākajām medicīnas tehnoloģijām, satikt dažādu jomu speciālistus, iepazīt jaunus nozares uzņēmumus, veidot jaunus biznesa kontaktus un iegādāties medicīnas preces par īpaši izdevīgām cenām. Arī šogad uzņēmumi no Latvijas un ārvalstīm Ķīpsalā demonstrēs modernākās zobārstniecības, ķirurģijas, ortopēdijas, rehabilitācijas, oftalmoloģijas, farmācijas un citas medicīnas tehnoloģijas, iekārtas, materiālus un pakalpojumus. 

Konferences un semināri 
Ik gadu izstāde “Medbaltica” ir nozīmīgs pasākums medicīnas nozares profesionāļiem, kur iegūt plašu informāciju par jaunumiem medicīnas nozarē, diskutēt par aktualitātēm un dalīties pieredzē ar vietējiem un ārzemju speciālistiem. Abās izstādes dienās līdzās “Medbaltica” daudzveidīgajai ekspozīcijai norisināsies 12 dažādas konferences un semināri. Izstādi “Medbaltica” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1. 

Vairāk par izstādi un pasākumiem: www.medbaltica.com

 

 

 

 

Sīkdatnes mūsu interneta vietnē palīdz nodrošināt mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu interneta vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.     Uzzināt vairāk