Trešais Starptautiskais Daugavpils medicīnas forums

14.12.2018 11:55 - 18:00

15.12.2018 09:25 - 15:20

14.-15. decembrī – jau trešais Starptautiskais Daugavpils medicīnas forums

 

 

2018. gada 14.-15. decembrī Latvijas Ārstu biedrība sadarbībā ar Baltkrievijas Ārstu biedrību Daugavpilī, Kr. Valdemāra ielā 1, rīko starptautisku medicīnas forumu (darba valoda – krievu). Pirmais Daugavpils medicīnas forums notika 2016. gadā, un to augstu novērtēja gan Latvijas, gan Baltkrievijas dalībnieki.

Tādēļ 2017. gadā organizējām otro forumu, kurš bija vēl labāk apmeklēts un tika pieņemts jau kā pastāvīga tradīcija.

Līdzīgi kā iepriekšējie, arī trešais starptautiskais forums norisināsies divu starpdisciplināro konferenču formātā, un lekcijas tajās lasīs ievērojami Latvijas un Baltkrievijas lektori. Šogad foruma galvenā tēma – neinfekcijas slimības: diagnostika, ārstēšana, rehabilitācija.

Šis forums ir lieliska iespēja, lai kolēģi tiktos, dalītos pieredzē un zināšanās, kā arī iegūtu jaunas zināšanas. Latvijas Ārstu biedrība un Baltkrievijas Ārstu biedrība uzskata, ka pieredzes un zināšanu pārņemšana ir labākais veids, kā attīstīt attiecības starp mūsu valstīm un profesionālajām biedrībām.

Foruma darba valodas – latviešu un krievu (pārsvarā).

Saskaņā ar MK noteikumiem Nr. 943.  rstniecības personu sertifikācijas kārtība par dalību katrā starpdisciplinārajā konferencē ārstniecības personām tiek piešķirti 12 tālākizglītības punkti (par abām foruma dienām kopā – 24 tālākizglītības punkti).

Laipni gaidīti Daugavpils medicīnas forumā!

Pasākuma programma ir atrodama ŠEIT

Sīkdatnes mūsu interneta vietnē palīdz nodrošināt mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu interneta vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.     Uzzināt vairāk