Konference "HIV/AIDS medicīniskie, tiesiskie un sociāli politiskie aspekti"

01.12.2018 09:00 - 16:00

 

 

 

 

Aicinām interesentus sestdien, 1. decembrī, piedalīties konferencē HIV/AIDS medicīniskie, tiesiskie un sociāli politiskie aspekti, kas veltīta vienai no aktuālākajām veselības aprūpes un sabiedrības problēmām un tiek organizēta Pasaules HIV/AIDS dienas ietvaros.

Konferenci rīko Rīgas Stradiņa universitāte sadarbībā ar Latvijas Infektologu un hepatologu asociāciju, biedrību AGIHAS un Latvijas Ārstu biedrību, un tā notiks RSU aulā.

Šāda formāta konference, kurā piedalīsies mediķi, juristi un sabiedriskie darbinieki, Latvijā notiks otro reizi, bet ar profesionālu politiķu piedalīšanos – pirmo reizi.

Būs iespēja iepazīties ar HIV/AIDS pacientu dzīves gājumu ar konkrētām veselības aprūpes situācijām klīnikās un reālijām patologanatomiskajā nozarē, tās apspriest un izvērtēt, padziļināti iepazīties ar autopsiju veikšanas normatīvo bāzi tiesiskā izpratnē, uzzināt juristu viedokli par pacientu atbildību nelīdzestības gadījumā, viedokli par vecāku atbildību bērnu ar HIV/AIDS diagnozi ārstēšanā.

 

Pasākuma programma ir atrodama ŠEIT

Plašāka informācija par pasākuma norisi atrodamahttps://www.rsu.lv/notikumi/konference-hivaids-mediciniskie-tiesiskie-un-sociali-politiskie-aspekti

 

Sīkdatnes mūsu interneta vietnē palīdz nodrošināt mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu interneta vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.     Uzzināt vairāk