Medbaltica 2018

27.09.2018 09:00 - 18:00

28.09.2018 09:00 - 18:00

29.09.2018 09:00 - 16:00

 

 

 

Izstādē “Medbaltica 2018” būs plaša konferenču programma

 

No 27. un 29. septembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā vienlaikus ar izstādi “Medbaltica” notiks 11 profesionālās konferences un semināri, kurās mediķi runās par nozares jaunumiem.

Izstāde “Medbaltica” Ķīpsalā vienkopus pulcēs turpat 10 tūkstošus dažādu veselības nozaru speciālistus un medicīnas iestāžu vadītājus, kas iepazīsies ar jaunākajām medicīnas nozares tehnoloģijām, aktualitātēm farmācijas, veselības aprūpes un zobārstniecības nozarē, bet daudzajās konferencēs un semināros diskutēs par nozares aktualitātēm un problēmām, kā arī dalīsies pieredzē ar vietējiem un ārzemju speciālistiem. 

27. septembrī Ķīpsalā norisināsies Veselības aprūpes darba devēju asociācijas un Latvijas Slimnīcu biedrības konference, Latvijas Ginekologu un dzemdību speciālistu asociācijas konference, kā arī Latvijas Māsu asociācijas konference. Pirmoreiz izstādē “Medbaltica” notiks Latvijas Laboratorijas speciālistu biedrības sēde.

Savukārt 28. septembrī notiks divas Latvijas Ārstu biedrības konferences. Viena konference ir veltīta komplementārajai medicīnai, bet otra – nieru un urīnceļu slimībām. Izstādes otrajā dienā notiks arī Latvijas Rehabilitācijas profesionālo organizāciju apvienības (LRPOA) un Latvijas Diētas un uztura speciālistu asociācijas konference. 

Divas dienas, 28. un 29. septembrī, Ķīpsalā pulcēsies arī zobārsti, jo notiks Latvijas Zobārstu asociācijas konference.

29. septembrī norisināsies Latvijas Ārstu biedrības starpdisciplinārā konference “Sirds” un Latvijas Zobu higiēnistu asociācijas konference. Zobu higiēnisti konferencē aplūkos šādas tēmas: bērnu saslimšanas un to izpausmes mutes dobumā, mūsdienu aktualitātes bērnu veselībā, mīti un patiesība bērnu veselības profilaksē, kā arī ergonomija zobārstniecības personāla darba vidē, darba drošība u. c.

Ekspozīcija
Līdztekus konferencēm izstādē “Medbaltica 2018” apmeklētāji varēs iepazīties ar plašu zobārstniecības, ķirurģijas, ortopēdijas, rehabilitācijas, oftalmoloģijas, farmācijas un citu medicīnas tehnoloģiju, iekārtu, materiālu un pakalpojumu ekspozīciju, ko demonstrēs uzņēmumi no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Rumānijas, Vācijas un Zviedrijas.

 

Plašāka informācija par pasākuma norisi atrodama: http://www.bt1.lv/medbaltica/

Sīkdatnes mūsu interneta vietnē palīdz nodrošināt mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu interneta vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.     Uzzināt vairāk