Veiksmīgi noslēdzies skaistumkopšanas un dermatoloģijas pasākums Intelligent Beauty Congress of Aesthetic Medicine

 
29. jūnijs, 2023
 

Veiksmīgi noslēdzies viens no nozīmīgākajiem skaistumkopšanas un dermatoloģijas pasākumiem Baltijā Intelligent Beauty Congress of Aesthetic Medicine, kas norisinājās no 19.06. – 20.06. Rīgā, Atta Centre.

Kongress pēc nelielas pauzes atgriezās ar vērienu, vienuviet pulcējot savas nozares speciālistus no dažādām valstīm, lai dalītos informācijā par jaunākajiem atklājumiem zinātnē, kas ietekmē kā estētisko medicīnu, tā kosmetoloģijas attīstību.

Arbor Medical Korporācija stendā kongresa apmeklētājiem neformālā gaisotnē bija iespēja tikties ar mūsu kolēģiem un klātienē aplūkot skaistumkopšanas iekārtas Cutera, InterMedic, Opatra, Provoc, uzzināt par izcilo kosmētiku SkinClinic, kā arī pārrunāt sadarbības iespējas. Esam gandarīti par iespēju tikties atkal klātienē un satikt klientus un par izrādīto interesi.

Arbor Medical Korporācija kongresā pārstāvēja produktu speciālisti Eleonora Lāce, Annija Rātfeldere, Elīna Kleina, Evelīna Lillija Priede un kosmetoloģe Lauma Krūzmane.

 

 

Sīkdatnes mūsu interneta vietnē palīdz nodrošināt mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu interneta vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.     Uzzināt vairāk