Starptautiskajā Tēvu dienā piedalies vīriešu veselībai veltītā labdarības akcijā "Pīļu skrējiens 2015"

 
09. septembris, 2015
 

Šo svētdien, 13.septembrī, Starptautiskajā Tēvu dienā vīriešu organizācijas „Round Table” Latvijas klubs sadarbībā ar Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcu un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas atbalsta fondu, kā arī ar galveno atbalstītāju Prostamol Uno aicina atbalstīt labdarības un ziedojumu vākšanas pasākumu “Pīļu Skrējiens 2015”, lai pievērstu sabiedrības uzmanību vīriešu veselības nozīmīgumam.

 

Pirmais vīriešu veselībai veltītais "Pīļu Skrējiens" notika 2013.gadā, šogad arī Arbor Medical Korporācija aicina būt aktīviem un piedalīties!

Piesakies šeit: https://www.facebook.com/events/1675256386044497/

 

Pīļu Skrējiens 2013 from Vīrieša Veselība on Vimeo.

 

Pēc šī pasākuma organizatori kopā ar atbalstītajiem par saziedoto naudu veikuši informatīvu kampaņu vīriešu veselības veicināšanai, kā arī par 2013. gadā saziedotajiem līdzekļiem 2014. gada septembrī Gulbenes novadā tika nodrošināta iespēja jebkuram vīrietim vecumā virs 40 gadiem veikt bezmaksas PSA testa (prostate-specific antigen) asins analīzes. Projekta laikā Gulbenē tika veiktas 104 PSA testa analīzes un atklāti vairāki vēža gadījumi agrīnā stadijā, kuri ir jau saņēmuši atbilstošu ārstēšanu. Par 2014. gadā saziedotajiem līdzekļiem pašlaik Gulbenes novadā tiek organizēta iespēja sniegt bezmaksas ārsta urologa konsultācijas š.g. oktobra mēnesī. Pasākuma galvenais mērķis ir stiprināt Latvijas valsti - stiprinot Latvijas vīriešu veselību visos vecumos!

 

Kas tev jādara, lai piedalītos šai labdarības akcijā? Šo svētdien, 13. septembrī no plkst. 12:00 - 14:00 nāc uz labdarības pasākumu "Pīļu Skrējiens 2015", kas norisināsies Rīgas kanālā posmā starp Nacionālo Operu un Brīvības Pieminekli. Ziedo 5€, un Tev tiks piešķirts pīlītes kārtas numurs, kas savukārt atbilst vienai no pīlītēm, kuras tiks peldinātas kanālā - "Pīļu Skrējienā 2015". Jebkura pasākumā ziedotā summa tiks  izlietota vīriešu bezmaksas veselības pārbaudei, bet pirmās 35 pīlītes iegūs dažādas atbalstītāju sarūpētās balvas! Ziedot var arī portālā Ziedot.lv: https://www.ziedot.lv/pilu-skrejiens-2027

 

Pasākumu atklās Veselības ministrs Guntis Belēvičs, kā arī Aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis. Pasākumu vadīs Kaspars Zlidnis, būs arī citi sabiedrībā zināmi vīrieši, kas atbalsta šo labdarības akciju! Par muzikālo noformējumu rūpēsies grupa Gain Fast, bet bērniem būs iespēja izpausties radošajās darbnīciņās par ko rūpēsies La Creation un Lielās Spēles - seju apgleznošana, balonu locīšana, kā arī gigantiskajās spēlēs, kā Cirks, atmiņu spēlē ar Multfilmiņām, koordinācijas spēlē “Augšup” un jebkuram būs iespēja salikt lielo Smūrfu puzzli un pat varbūt satikt viņu klātienē! 

 

 

 

Sīkdatnes mūsu interneta vietnē palīdz nodrošināt mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu interneta vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.     Uzzināt vairāk