Seko līdz savam cukura līmenim asinīs

 
09. septembris, 2015
 

Ikvienam ir svarīgi regulāri pārbaudīt cukura līmeni asinīs!
Lai saglabātu labu veselību un izvairītos no pēkšņiem negatīviem pārsteigumiem, medicīnas un uztura speciālisti iesaka iedzīvotajiem regulāri pārbaudīt cukura līmeni asinīs, tādējādi sekojot līdzi izmaiņām un laicīgi reaģējot uz neapmierinošiem rezultātiem.

 

Nepievēršot pietiekamu uzmanību pārtikai, ko ik dienu lietojam un piekopjot mazkustīgu dzīvesveidu, tāpat veikalos pieejamās limonādes, saldumi, dažādi konditorejas izstrādājumi, pat augļu sulas un daudz kas cits ir cukura pārbagāts, tādēļ to lietošana uzturā palielina risku cukura līmenim asinīs pārsniegt pieļaujamo normu, kas var rezultēties cukura diabētā.
Lai izvairītos no negatīvajām sekām – cukura diabēta – speciālisti rekomendē regulāri (vismaz reizi gadā) vērsties pie ģimenes ārsta vai patstāvīgi pārbaudīt cukura līmeni asinīs.

Arbor Medical Korporācija SIA piedāvā iespēju būt vienmēr drošām par savu veselību un izmantot HumaSens, ar kuru ātri un ērti iespējams izmērīt cukura līmeni asinīs.

Rūpēsimies par sevi!
Informācijai par cenām un piegādes laiku, lūdzu sazinieties ar produktu speciālistu - tel. 28371510

 

 

 

 

 

Sīkdatnes mūsu interneta vietnē palīdz nodrošināt mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu interneta vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.     Uzzināt vairāk