MEDBALTICA 2015 atskaņas

 
09. oktobris, 2015
 

Medbaltica 2015 ir izskanējusi un mēs, Arbor Medical Korporācija gribam Jums pateikt lielu paldies par mūsu stenda apmeklēšanu!
Kā jau katru gadu Arbor Medical Korporācija piedāvāja Jums iespēju klātienē apskatīt mūsu produkciju. Mūsu stenda apmeklētājus Ķīpsalas izstāžu hallē ar plašu smaidu sagaidīja Arbor Medical Korporācija produktu speciālisti un sadarbības partneri.
 

Šogad mūsu stendā varējāt iepazīties ar mūsu jauno sadarbības partneri no ASV uzņēmuma Bio Compression Systems Inc.  Dimitar Frangov, kurš demonstrēja MultiFlo gaisa kompresijas iekārtu dziļās vēnu trombozes profilaksei. Kompānijas un tās piedāvātā produkcija ir īpaša ar to, ka visi komponenti tiek ražoti manuāli ASV, kā arī kompānijas individuālā pieeja nodrošina iespēju pasūtīt katram pacientam individuāli piemērotas kompresijas aproces vai zābakus, pateicoties kam Bio Compression Systems Inc. ir iekarojusi lielu popularitāti Amerikas klientu vidū.


Arbor Medical Korporācija stendā mūs priecēja arī pašmāju pārstāve no SIA Alfis, Maruta Šulca, kura iepazīstināja stenda apmeklētājus ar vācu uzticamā ražotāja Liebherr piedāvātajiem saldēšanas iekārtu risinājumiem medicīnas jomā.

 

Savukārt Magdalena Michalec no Formed lika vēlreiz pārliecināties par Formed kušetu un mazgāšanas gultu augsto kvalitāti un funkcionalitāti. Apmeklētāji varēja izmēģināt Formed Camel kušetes ērtumu un lietošanas vienkāršību Arbor Medical Korporācija stendā.
 

Gribam Jums pateikt sirsnīgu paldies, ka atnācāt un piedalījāties!

 

Sīkdatnes mūsu interneta vietnē palīdz nodrošināt mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu interneta vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.     Uzzināt vairāk