Liepājas Reģionālajā slimnīcā uzstādīta viena no modernākajām angiogrāfijas iekārtām

 
14. septembris, 2022
 

Aizstājot iepriekšējās paaudzes angiogrāfijas iekārtu, Liepājas Reģionālajā slimnīcā esam uzstādījuši vienu no modernākajām, kā arī pacientiem un personālam draudzīgākajām angiogrāfijas iekārtām “Philips Azurion 7 M20”.
Iekārtas programmu klāsts sniedz iespēju veikt kardioloģiskos un radioloģiskos izmeklējumus rentgenstaru kontrolē ar augstu klīnisko ieguvumu un precizitāti.
Jaunā iekārta no iepriekšējās paaudzes angiogrāfijas iekārtas atšķiras ar to, ka apvieno vairākas iekārtas vienā.
Integrētā intravaskulārās ultrasonogrāfijas un fizioloģijas mērījumu funkcija sniedz iespēju rentgenstaru kontrolē iegūt daudz precīzākus kardioloģisko un radioloģisko izmeklējumu rezultātus, padarot vieglāku speciālistu darbu un saīsinot izmeklējuma veikšanas laiku, kā arī nodrošina zemāku starojumu, pasargājot pacientus un mediķus no liekas radiācijas.

Angiogrāfija ir speciāla radioloģiska procedūra, kuru izdara, lai iegūtu asinsvadu uzņēmumus (galvas smadzeņu asinsvadi, krūšu kurvja asinsvadi, vēdera dobuma asinsvadi, mazā iegurņa asinsvadi, ekstremitāšu asinsvadi u.c.). Tā ļauj novērtēt asinsvadu stāvokli un atrast ar dažādām slimībām saistītās novirzes.

Arbor Medical Korporācija SIA tic, ka tehnikai un cilvēkiem ir jāsadarbojas, lai nojauktu robežas, novērstu sarežģītību un nodrošinātu vienmērīgu pieeju veselības aprūpei.
Informāciju sagatavoja mārketinga nodaļas vadītājs Kristers Dzenis(kristers.dzenis@arbor.lv, +371 25628880).

ARBOR MEDICAL KORPORĀCIJA SIA viens no vadošajiem servisa inženieriem P.Kokorevs, pie nule uzstādītās angiogrāfijas iekārtas Philips Azurion 7 M20, Liepājas Reģionālajā slimnīcā.

Angiogrāfijas iekārta Philips Azurion 7 M20.

Sīkdatnes mūsu interneta vietnē palīdz nodrošināt mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu interneta vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.     Uzzināt vairāk