Lāzeriekārta Cyber Ho 100 tagad arī Liepājas reģionālajā slimnīcā

 
26. janvāris, 2024
 

 

Turpmāk Liepājas reģinonālajā slimnīcā nierakmeņu skaldīšanas (lāzera litotripsija) operācijas veiks ar jauno lāzeriekārtu Cyber Ho 100

Jaunā lāzeriekārta spēj daudz īsākā laikā saskaldīt nierakmeni, līdz ar to saīsinot operācijas laiku un ārsti mazāk nogurst. Turklāt tā ir saudzīgāka pacientam un mazāk traumē nieri, kurā tiek skaldīts akmens.

Arī iepriekš Liepājas reģionālajā slimnīcā tika veiktas nierakmeņu skaldīšanas operācijas, taču šī jaunā, modernā lāzeriekārta paver plašākas iespējas pacientu ārstēšanā.

Arbor Medical Korporācija produktu speciālists Kristaps Rozenvalds un inženieris Jēkabs Vītols gandarīti min: “Liepājas Reģionālā slimnīca ir pirmā medicīnas iestāde ārpus Rīgas, kas veic nierakmeņu skaldīšanas operācijas, izmantojot šo moderno un jaudīgo lāzeriekārtu. Tas, salīdzinot ar iepriekšējām iekārtām, smiedz plašākas iespējas :

  • ātrāka darbība nierakmeņu skaldīšanai,
  • papildu režīmi nodrošina efektīvāku operācijas norisi un,
  • prostatas lāzera enukleācijas operācijas.

Vairāk uzziniet https://ej.uz/4sev

Sīkdatnes mūsu interneta vietnē palīdz nodrošināt mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu interneta vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.     Uzzināt vairāk