Latvijā radīti vairāki IT risinājumi medicīnas vajadzībām

 
22. februāris, 2024
 

Arbor Medical Korporācija sadarbojoties ar vadošajām Latvijas medicīnas iestādēm un izmantojot mākslīgo intelektu, radījusi trīs jaunas programmas medicīnas vajadzībām. 

Lepojamies, ka mūsu paspārnē izstrādātas trīs medicīnas programmatūras: viena to tām ir radioloģijas informācijas sistēma AI-RIS, kas radīta sadarbībā ar Latvijas vadošo medicīnas iestāžu radiologiem. AI-RIS nodrošina procesu vadību, darbību automatizāciju, veicamajiem uzdevumiem pielāgota darba vide katram procesa dalībniekam, integrāciju ar radioloģijas iekārtām, datu analīzi un sistematizācija, katalogus un elastīgus pārvaldības un analīzes risinājumus.

Jaunas programmatūras iespējas ir arī endoskopiskajos izmeklējumos attiecībā uz attēlu apstrādi un tālāku izmantošanu, pārsūtot tos tālāk uz glabāšanas serveri. Trešais virziens ir sterilizācijas iekārtu un instrumentu izsekojamība. “Tā kā ar šīm darbībām saistīti pacientu privātie dati, Nacionālā Veselības dienesta uzdevums ir uzglabāt un izsniegt šos datus ar e-veselības starpniecību, un pacientiem šos datus būtu jāsaņem bez maksas,” skaidro D. Ratfeldere.

“Arbor Medical Korporācija” jau vairāk nekā 20 gadus darbojas medicīnas preču un iekārtu tirgū, nodrošinot augstus apkalpošanas standartus, tostarp arī iekārtu servisa pakalpojumus Latvijā un Baltijā kā viens no vadošajiem uzņēmumiem savā darbības jomā. Uzņēmumam ir meitas uzņēmumi Lietuvā un Igaunijā.  “Arbor Medical Korporācija” piedāvā augstvērtīgus medicīnas produktus no pasaulē atzītiem ražotājiem, kā, piemēram, “Philips HealthCare”, “Natus Medical”, “Cook Medical”, “Abbott Vascular”, “Trumpf Medical”, “ProMed” un citiem.

Vairāk

 

Sīkdatnes mūsu interneta vietnē palīdz nodrošināt mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu interneta vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.     Uzzināt vairāk