BLACK FRIDAY satriecoši pievilcīgas cenas Theragun masāžas ierīcēm līdz 30.11.2023.

 
23. novembris, 2023
 

Theragun augstas kvalitātes masāžas ierīces sportistiem un lietošanai mājas apstākļos.

 

  1. Theragun mini Black 2nd Gen

Theragun mini ir neliela mobilā masāžas ierīce, kas nodrošina efektīvu muskuļu atslābināšanu kā ikdienā, tā arī ceļojumos. Kompaktais dizains ļauj šo ierīci viegli izmantot dažādās ķermeņa daļās.

Akcijas cena: 159 Eur

Standarta cena: 199 Eur

 

  1. Theragun PRO 5th Gen

Theragun PRO 5th Gen ir profesionālās klases masāžas ierīce, kas veic dziļo muskuļu stimulāciju un stlābināšanu. Ar augstu vibrācijas jaudu, ergonomisku dizainu un daudzfunkcionālajām iespējām, tā ir ideāla gan sportistiem, gan ikdienas lietošanai. Theragun PRO 5th Gen spēj uzlabot labsajūtu ar ierīces izturību, vairākiem maināmiem uzgaļiem un spēju mērķtiecīgi mīkstināt muskuļus.

Akcijas cena: 499 Eur

Standarta cena: 599 Eur

 

  1.  Theragun Wave Roller

Therabody Wave Roller - augstas kvalitātes cilindra formas masāžas rullis ar vibrācijas funkciju, kas paredzēts vispārējai muskuļu masāžai, lai uzlabotu asinsriti un mazinātu muskuļu saspringumu. Ierīces vairāki vibrācijas līmeņi, tekstūra un forma nodrošina dažādas intensitātes un dziļuma masāžu plašākām ķermeņa zonām. Therabody Wave Roller ideāli pimērots gan sportistiem, gan ikdienas lietošanai.

Akcijas cena: 75 Eur

Standarta cena: 149 Eur

 

  1. Theragun Wave Duo

Theragun Wave Duo masāžas ierīce ar diviem masāžas elementiem ļauj vienlaicīgi darboties divos punktos. Tā ir ļoti efektīva mugurkaula un kakla zonām.

Akcijas cena: 79 Eur

Standarta cena: 99 Eur

 

  1. Theragun Wave Solo

Theragun Wave Solo nelielā izmēra mobilā masāžas ierīce ar vienu masāžas elementu ļauj fokusēties uz vienu konkrētu masāžas zonu. Ierīce īpaši piemērota, lai mazinātu spriedzi pēdās un ķermeņa augšdaļā. To ērti lietot arī sēžot pie biroja galda.

Akcijas cena: 59 Eur

Standarta cena: 79 Eur

 

Par iegādes iespējām aicinām sazināties ar SIA Arbor Medical Korporācija pārdošanas speciālistu Artjomu Lukjanski:

Tel.: +371 22002076

E-pasts: artjoms.lukjanskis@arbor.lv

Sīkdatnes mūsu interneta vietnē palīdz nodrošināt mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu interneta vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.     Uzzināt vairāk