Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienības filiālē uzstādīts jaunākais datortomogrāfs Philips Incisive CT!

 
09. septembris, 2022
 

Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienības Balvu slimnīcā uzstādīts jaunākais datortomogrāfs Philips Incisive CT!


Nozīmīga inovācija mūsdienās slēpjas netraucētu procesu nodrošināšanā, kas sniedz atkārtojamus un reproducējamus rezultātus, tāpēc jo īpaši priecājamies par to, ka turpmāk novada un apkārtnes iedzīvotāji šo būtisko pakalpojumu varēs saņemt ērtāk un ātrāk.


Datortomogrāfija (CT) ir ātra un informatīva rentgenizmeklēšanas metode. Tā ir precīzāka un informatīvāka par rentgenogrāfiju (RTG), jo tiek iegūti daudzi izmeklējamās ķermeņa daļas diagnostiski šķērsgriezuma attēli. Tos digitāli apstrādājot, iespējams iegūt augstas izšķirtspējas dažādu plakņu divu dimensiju (2D), kā arī trīs dimensiju (3D) attēlus, kuri speciālistam sniedz nepieciešamo informāciju slimības diagnostikai un tālākas ārstēšanas taktikas noteikšanai.


Arbor Medical Korporācija SIA tic, ka tehnikai un cilvēkiem ir jāsadarbojas, lai nojauktu robežas, novērstu sarežģītību un nodrošinātu vienmērīgu pieeju veselības aprūpei.

Informāciju sagatvoja 

Mārketinga nodalas vadītājs Kristers Dzenis(kristers.dzenis@arbor.lv), +371 25628880.

Sīkdatnes mūsu interneta vietnē palīdz nodrošināt mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu interneta vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.     Uzzināt vairāk