Atskats uz Pateicības dienu 22'

 
09. septembris, 2022
 

Jau otro gadu Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība ir iedibinājusi tradīciju-pateikties mediķiem par viņu pašaizliedzīgo, rūpīgo un sirsnīgo darbu īpaši tam veltītā pasākumā Pateicības dienā.
Arī Arbor Medical Korporācija SIA bija tas gods, piedalīties šajā sirsnīgajā pasākumā un arīdzan, dot iespēju Gulbenes iedzīvotājiem iegādāties kvalitatīvas medicīnas preces no pasaulē atzītiem ražotājiem. 

24.augusts nav izvēlēts nejauši. To slimnīca sasaitījusi ar Bērtuļa dienu jeb Bērtuļiem - svinamu dienu, kurā godināja darba darītājus. Bērtuļi ir arī ražas novākšanas laiks, tāpēc pasākuma laikā bija iespēja atskatīties uz pagājušajā gadā paveikto un teikt paldies mediķiem par viņu pašaizliedzību un izrādītajām iniciatīvām. 
Pateicības dienā kopīgi tika atklāts vides objekts “Dejojošie enģeļi”, kas turpmāk rotās Gulbenes slimnīcas parku un priecēs slimnīcas apmeklētājus.
Foto: Ilze Mezīte

Informāciju sagatvoja 

Mārketinga nodalas vadītājs Kristers Dzenis(kristers.dzenis@arbor.lv), +371 25628880.

Sīkdatnes mūsu interneta vietnē palīdz nodrošināt mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu interneta vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.     Uzzināt vairāk