Atskats uz "Gastroenteroloģijas vasaras skolu ar starptautisku dalību" 22'

 
19. septembris, 2022
 

Septembrī nu jau 6.reizi norisinājās “Gastroenteroloģijas Vasaras skola ar Starptautisku dalību”, kurā ikgadēji dalību ņem arī Arbor Medical Korporācija SIA. 
Divas dienas pasākuma dalībniekiem bija iespēja plecu pie pleca mācīties kopā ar vairākiem savas nozares vadošajiem ekspertiem, šķetināt gastroenteroloģijas un ar to saistīto medicīnas nozaru aktuālos jautājumus.


Šajā gadā pasākumā piedalījās vieslektori Prof. Kontureks (Peter C. Konturek) no Vācijas, kas pasākumā ņēma dalību attālināti un sniedza pārskatu par tēmu “Fēču Masas Transplantācija” (angl.”Fecal Mass Transplantation”) un Prof. Urbonas (Vaidotas Urbonas) no Lietuvas, kurš klātienē dalījās zināšanās par moderniem atklājumiem žultsskābju metabolisma un ar to saistīto slimību terapeitiskajām iespējām.

Arbor Medical Korporācija SIA tic, ka tehnikai un cilvēkiem ir jāsadarbojas, lai nojauktu robežas, novērstu sarežģītību un nodrošinātu vienmērīgu pieeju veselības aprūpei.

Informāciju sagatavoja mārketinga nodaļas vadītājs Kristers Dzenis(kristers.dzenis@arbor.lv, +371 25628880).

Sīkdatnes mūsu interneta vietnē palīdz nodrošināt mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu interneta vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.     Uzzināt vairāk