Arbor Medical Korporācija saņem apbalvojumu "Labākais darba devējs tirdzniecības nozarē 2022"

 
17. novembris, 2022
 

Otrdien, 15.novembrī svinīgā pasākumā Valsts prezidenta pilī, pasniegtas Latvijas Darba devēju konfederācijas(LDDK) Gada balvas labākajiem darba devējiem, kā arī par īpašu ieguldījumu uzņēmējdarbības vides uzlabošanā pasniegti apbalvojumi “Gada tautsaimnieks 2022” un “Gada tautsaimniece 2022”.
Lai izteiktu atzinību un novērtētu labākos darba devējus, kuri spējuši paveikt vairāk, snieguši ieguldījumu darbinieku darba vides uzlabošanā, sekmīgi īstenojuši sociālo dialogu, ilgtspējas principus, kā arī snieguši atbalstu Ukrainai, šogad LDDK ar Gada balvu atzīmēja uzņēmumus 10 nominācijās. 
Esam patiesi saviļņoti un lepojamies , ka ARBOR MEDICAL KORPORĀCIJA SIA ieguvusi Latvijas Darba devēju konfederācijas apbalvojumu “Labākais darba devējs tirdzniecības nozarē 2022”, kas ir apliecinājums ieguldītajam darbam un sasniegtajiem rezultātiem vairāk kā 20 gadu garumā. Šis apbalvojums mums ir liels pagodinājums un līdztekus arī atbildība-turpināt strādāt sociāli atbildīgi gan pret saviem darbiniekiem, gan Latvijas valsti, tāpat arī iespēju robežās sniegt palīdzīgu roku tiem, kuriem tas nepieciešams.  

Prezidenta pilī augsto apbalvojumu saņēma uzņēmuma vienīgā īpašniece un valdes locekle Dace Rātfeldere.

 

 Ilmārs Znotiņš, Valsts prezidenta kanceleja.

Sīkdatnes mūsu interneta vietnē palīdz nodrošināt mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu interneta vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.     Uzzināt vairāk