Piedalāmies starptautiskā konferencē ginekologiem un dzemdību speciālistiem

 
24. maijs, 2024
 

23. un 24. maijā Rīgas Stradiņa universitātē notiek VIII konference Nordic Network of Fetal Medicine (NNFM), kur pulcējas ginekologi un dzemdību speciālisti no Ziemeļvalstīm un Baltijas.

 

 

Šāda mēroga un speciālistu konference ir iespēja savstarpēji dalīties pieredzē ekspertiem no vairāk nekā 10 valstīm un sadarbojoties nodrošināt pakalpojumus topošajām māmiņām, izmantojot arī jaunākās tehnoloģijas.

Mūsu kompāniju konferencē pārstāv US produktu speciālistes Dace Skrējāne un Rita Podjava konferences. Konferences laikā dālībniekiem ir iespēja klātienē apskatīt ultrasonogrāfijas iekārtu Philips Compact Ultrasound System 5000, kā arī uzzināt par citām Philips iekārtām - turklāt darbībā. Arbor Medical Korporācija ir oficiālais Philips Health Care pārstāvis Latvijā.

24. maijā notiks divas meistarklases, kur tiks izmantotas Philips ultrasonogrāfijas iekārtas Epiq Elite:

  • Plkst. 8.30 “Useful approach in OB exams with linear probe for fetus anatomy and placenta”, kuru vadīs Prof. Guillaume Gorincour (FR)
  • Plkst. 12.45 “Challenges and solutions in OB exams for patients with high BMI”, kuru vadīs Prof. Guillaume Gorincour (FR)

Vairkāk par konferenci https://www.nnfm2024.org/

  •   

 

 

Sīkdatnes mūsu interneta vietnē palīdz nodrošināt mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu interneta vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.     Uzzināt vairāk