Par personas datu sniegšanu

 
01. marts, 2020
 

Cienījamie klienti!
Ņemot vērā, ka ar 2020.gada 12.marta Ministru Kabineta rīkojumu Nr.103 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” visā Latvijas Republikas teritorijā ir izsludināta ārkārtējā situācija, un ievērojot SIA “Arbor Medical Korporācija” leģitīmas intereses un nodrošinot sabiedrības intereses veselības jomā, lai nodrošinātu aizsardzības pasākumus pret mūsu darbinieku un īpaši klientu saslimšanas risku, ierodoties mūsu salonveikalā Arbor Beauty, Baznīcas ielā 31, Rīgā, mēs lūgsim apmeklētāju aizpildīt aptaujas anketu, kurā apmeklētājam jāapliecina, ka:
• pēdējo 14 dienu laikā tas nav atgriezies no ārvalstu ceļojuma;
• nav kontaktējies ar personu, kurai ir apstiprināta Covid-19 infekcija;
• nav kontaktējies ar personu, kura pēdējo 14 (četrpadsmit) dienu laikā ir atgriezusies no ārvalstu ceļojuma vai ar Slimību profilakses un kontroles centra noteikto kontaktpersonu.
Mēs nelūgsim Jūs sniegt detalizētāku informāciju, neprasīsim norādīt īpašas kategorijas personas datus, ievērosim Jūsu personas datu konfidencialitāti, kā arī nenodosim šo informāciju citiem darbiniekiem un trešajām personām. Vienlaikus vēršam uzmanību, ka SIA “Arbor Medical Korporācija” pēc nepieciešamības tomēr ir tiesīga nodot šo informāciju Slimību profilakses un kontroles centram vai citām atbildīgajām iestādēm, ņemot vērā šo iestāžu kompetenci epidemioloģiskās situācijas uzraudzībā.

Šajā gadījumā SIA “Arbor Medical Korporācija” būs tiesības apstrādāt Jūsu datus saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6.panta 1.punkta c) apakšpunktu, kas nosaka, ka apstrāde ir vajadzīga, lai izpildītu uz pārzini attiecināmu juridisku pienākumu un d) apakšpunktu, kas nosaka, ka personas datu apstrāde ir vajadzīga, lai aizsargātu datu subjekta vai citas fiziskas personas vitālas intereses, piemērām, gadījumos, kad nepieciešams veikt pasākumus epidēmijas uzraudzīšanai un tās izplatīšanās monitoringam, kā arī pamatojoties uz Ministru kabineta 2020.gada 25.marta rīkojumu Nr.119 “Grozījumi Ministru kabineta 2020. gada 12. marta rīkojumā Nr. 103 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”” ārkārtējās situācijas laikā skaistumkopšanas pakalpojumu sniedzējiem epidemioloģiskās uzraudzības nodrošināšanai ir jāsaglabā šādu informāciju par klientu – vārds, uzvārds, tālrunis.
Visos jautājumos, kas saistīti ar Jūsu personas datus apstrādi, aicinām Jūs vērsties SIA “Arbor Medical Korporācija”, rakstot arbor@arbor.lv (ar norādi “Personas datu aizsardzība”) vai zvanot mārketinga nodaļas vadītājam Kristeram Dzenim pa tālruni +371 25628880.

Sīkdatnes mūsu interneta vietnē palīdz nodrošināt mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu interneta vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.     Uzzināt vairāk