MedBaltica 2019

 
21. augusts, 2019
 

Iepazīsti medicīnas jaunumus izstādē “Medbaltica 2019”!

19. un 20. septembrī Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā jau 12. reizi norisināsies starptautiskā medicīnas izstāde “Medbaltica 2019”, kur vienuviet pulcēsies dažādu veselības aprūpes nozaru speciālisti, medicīnas produkcijas ražotāji un tirgotāji no Latvijas un ārvalstīm, kā arī Mēs-Arbor Medical Korporācija. 

Divās izstādes dienās Ķīpsalā varēs uzzināt par jaunākajām medicīnas tehnoloģijām, satikt dažādu jomu speciālistus, iepazīt jaunus nozares uzņēmumus, veidot jaunus biznesa kontaktus un iegādāties medicīnas preces par īpaši izdevīgām cenām. Arī šogad uzņēmumi no Latvijas un ārvalstīm Ķīpsalā demonstrēs modernākās zobārstniecības, ķirurģijas, ortopēdijas, rehabilitācijas, oftalmoloģijas, farmācijas un citas medicīnas tehnoloģijas, iekārtas, materiālus un pakalpojumus. 

Konferences un semināri 
Ik gadu izstāde “Medbaltica” ir nozīmīgs pasākums medicīnas nozares profesionāļiem, kur iegūt plašu informāciju par jaunumiem medicīnas nozarē, diskutēt par aktualitātēm un dalīties pieredzē ar vietējiem un ārzemju speciālistiem. Abās izstādes dienās līdzās “Medbaltica” daudzveidīgajai ekspozīcijai norisināsies 12 dažādas konferences un semināri. 

 
 
Uz tikšanos izstādē!Izstādi “Medbaltica” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1. 

Vairāk par izstādi un pasākumiem: www.medbaltica.com
 
 
Informāciju sagatavoja Mārketinga nodaļas vadītājs Kristers Dzenis(saziņai: +371 25628880, vai kristers.dzenis@arbor.lv)

Sīkdatnes mūsu interneta vietnē palīdz nodrošināt mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu interneta vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.     Uzzināt vairāk