Atskats uz izstādi "MedBaltica2019"

 
23. septembris, 2019
 

Kā zināms, 19. un 20. septembrī Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notika izstāde “Medbaltica 2019”. Divās izstādes dienās varēja aplūkot jaunākās medicīnas tehnoloģijas, satikt dažādu jomu speciālistus, iepazīt nozares uzņēmumus, veidot biznesa kontaktus un iegādāties medicīnas preces par īpaši izdevīgām cenām. Līdzās daudzveidīgajai ekspozīcijai norisinājās arī 11 izglītojošas konferences un pieci semināri par nozares aktualitātēm.

Izstādes laikā piedāvājām saviem klientiem apskatīt un iegādāties vairākus jaunumus: 

  • “NobaMed” vienreizlietojamās segas;
  • “WelchAllyn” automātisko asinsspiediena mērītāju (2000 PRO);
  • Aktīva dzīvesveida ortozes “MEDI”;
  • Daudzfunkcionālu “MediDerma” sejas un kakla ādas masku “SPECTRUM"

 

Esam ļoti gandarīti par sasniegto un pateicīgi saviem esošajiem un topošajiem klientiem par izstādes stenda apmeklēšanu, kā arī pozitīvajām atsauksmēm. Tas sniedz pārliecību, ka šajos vairāk kā 25 gados esam strādājuši atbildīgi un bizness, kas vērsts uz klienta apmierinātību, preces un pakalpojumu kvalitāti ir bijusi pareiza izvēle! Liels paldies Jums! Uz tikšanos nākamgad!

 

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja Mārketinga nodaļas vadītājs Kristers Dzenis(saziņai: +371 25628880, vai kristers.dzenis@arbor.lv)

 

Sīkdatnes mūsu interneta vietnē palīdz nodrošināt mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu interneta vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.     Uzzināt vairāk