Atskats uz izstādi "Baltic Beauty 2019"

 
10. novembris, 2019
 

Šajā nedēļas nogalē aizvadījām vērienīgāko un krāšņāko skaistuma industrijas pasākumu Baltijā un Skandināvijā- izstādi "Baltic Beauty 2019".

Izstāde "Baltic Beauty 2019" piedāvāja jaunākos kosmētikas produktus, aktuālākās skaistumkopšanas tendences un profesionāļu konsultācijas. Ik gadu izstādē piedalās vairāk nekā 340 dalībnieku no 20 valstīm, kas piedāvā gan profesionālu kosmētiku un aprīkojumu, gan plaša patēriņa produktus. Izstādē notika 12 plaša mēroga skaistumkopšanas konferences un daudzveidīgi semināri, kuros ar aktuālākajām nozares tendencēm dalījās starptautiska un vietēja mēroga eksperti.

Arī šogad, kā ik katru gadu izstādē "Baltic Beauty" piedalījāmies arī mēs-Arbor Medical Korporācija ar mūsu uzņēmuma "izauklētu bērnu" (red.uzņēmuma struktūrvienību)-salonveikalu "Arbor Beauty". Šis bija zīmīgs gads, jo izstādes laikā atzīmējām arī mūsu salonveikala "Arbor Beauty" 3.(!) pastāvēšanas gadadienu, tāpēc jo īpaši priecājāmies redzēt izstādē pastāvīgos un arī jaunus klientus, kurus priecējām ar lieliskām cenām, akcijas piedāvājumiem un loterijām, tāpat arī mūsu pārstāvēto produktu ražotājam Sesderma izstādes laikā svinējām 30! gadu jubileju, kas mums ir īpašs pagodinājums, jo varam būt daļa no pasaulē atzītākās dermokosmētikas ražotāja pārstāvjiem Latvijā.

Gadu no gada un arī šogad pārliecinājāmies, ka laimīgs un apmierināts klients ir mūsu svarīgākā vērtība. Visas izstādes garumā bijām liecinieki tam, cik starojoši un gandarīti par saņemtajām precēm un pakalpojumiem ir mūsu klienti, dzirdējām ļoti daudz labu atsauksmju un laba vēlējumu arī turpmākajai darbībai šajā jomā.

Mēs esam gandarīti par paveikto, apņēmības pilni paplašināt mūsu pakalpojumu un produktu klāstu nākotnei, kā arī bezgala pateicīgi Jums-mūsu mīļie klienti par to, ka atradāt laiku un ieradāties izstādē, tas mums ļoti daudz nozīmē!

Uz tikšanos mūsu salonveikalā "Arbor Beauty" Baznīcas ielā 31, Rīgā!

 

 

 

Informāciju sagatavoja Mārketinga nodaļas vadītājs Kristers Dzenis(saziņai: +371 25628880, vai kristers.dzenis@arbor.lv)

Sīkdatnes mūsu interneta vietnē palīdz nodrošināt mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu interneta vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.     Uzzināt vairāk