Vidzemes slimnīcā uzstādīta jauna Trumpf Medical operāciju lampa ar satelītlampu –TruLight 5520/5300

 
12. decembris, 2016
 

Novembra beigās Vidzemes slimnīcā, Valmierā – Operāciju blokā tika uzstādīta jauna Trumpf Medical operāciju lampa ar satelītlampu –TruLight 5520/5300.

Jaunā operāciju lampa ir pirmā gaismas diožu lampa Vidzemes slimnīcas operāciju blokā, tā nodrošina būtiskas priekšrocības salīdzinot ar izmantotajām halogēnlampām:

tas ir - optimāls operācijas lauka apgaismojums pateicoties:

·         Lieliskām pretēnojuma īpašībām,

·         maināmai krāsu temperatūrai,

·         jaunākās paaudzes gaismas diodēm,

tāpat operāciju lampa atvieglo operāciju zāles personāla darbu, jo

·         tā ir aprīkota ar automātiska gaismas lauka fokusa tehnoloģiju,

·         iespēju ķirurgam sterilā veidā pielāgot gaismas intensitāti,

·         lampas korpusa un kronšteinu pārdomātā ģeometrija nodrošina ērtu lampas pielāgošanu operācijas laikā.

Īpaši jāizceļ jaunākās paaudzes gaismas diodes, kas nodrošina augstas intensitātes apgaismojumu ar ievērojami samazinātu enerģijas patēriņu, to dzīvildze ir daudzas reizes lielāka salīdzinot ar iepriekš izmantotajām spuldzēm, un tās faktiski nerada nevajadzīgu karstumu lampas korpusa zonā.

Vidzemes slimnīcas operāciju blokā ir uzstādītas un veiksmīgi darbojas arī citas SIA “Arbor Medical Korporācija” iekārtas: Trumpf Medical operāciju galdi – Mars, Saturn Select un Saturn Select 3.02., BOWA elektrokoagulators, Philips c-loka ķirurģiskā rtg iekārta, Haemonetics asins autotransfūzijas iekārta, Philips pacientu monitori.

Sīkdatnes mūsu interneta vietnē palīdz nodrošināt mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu interneta vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.     Uzzināt vairāk