Rīgas Austrumu slimnīcā atklāj Baltijā lielāko daudzfunkcionālo Operāciju bloku

 
26. februāris, 2016
 

 

 

    Piektdien, 22 janvārī Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionārā „Gaiļezers” atklāts jaunais daudzfunkcionālais Operāciju bloks, kas ir kļuvis par Baltijā lielāko operatīvās ķirurģijas centru. Līdz ar to visiem Latvijas un ārvalstu pacientiem ķirurģiskā palīdzība būs pieejama jaunā kvalitātē. Saskaņā ar statistikas datiem, katrs ceturtais Latvijā hospitalizētais pacients saņem palīdzību Rīgas Austrumu slimnīcā, tāpēc īstenotais projekts iegūst nozīmi visas valsts mērogā.

 

Operāciju bloka tapšanā piedalījās arī SIA “Arbor Medical Korporācija”, uzstādot Trumpf operāciju galdu sistēmas un to piederumus, Trumpf operāciju lampas, Philips pacientu novērošanas monitorus un centrālās novērošanas stacijas gan operāciju zālēm, gan pacientu atmodinātuvei , Trumpf operāciju lauka videonovērošanas sistēmu, termoskapjus no Kanmed, kā arī vilkmes skapi, infūzu šķidrumu sildītājus un citas iekārtas.

 

 


Spied šeit un lasi vairāk

Sīkdatnes mūsu interneta vietnē palīdz nodrošināt mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu interneta vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.     Uzzināt vairāk