Oktobris-krūts veselības mēnesis

 
12. oktobris, 2020
 

 

 

 

Bezmaksas krūts rekonstrukcijas.  Krūts veselības mēnesī Latvijas mikroķirurģijas centrs veiks krūts rekonstrukcijas sievietēm pēc mastektomijas.

Latvijas mikroķirurģijas centrs aicina pieteikties uz bezmaksas krūts rekonstrukcijas operācijām sievietes, kurām veikta krūts mastektomija pēc onkoloģiskas saslimšanas. Centra vadošie speciālisti veiks krūts rekonstrukcijas operācijas piecām sievietēm, kurām pēc krūts vēža ārstēšanas - operācijas, ķīmijterapijas, staru terapijas vai to kombinācijas, ir pagājis vismaz viens gads, pacientei nav kontrindikācijas operācijai un ir minimāli citi veselības riska faktori veikt rekonstrukciju. Savukārt bezmaksas konsultācijas tiks sniegtas ikvienai pacientei, kam nepieciešama vienas vai abu krūšu rekonstrukcija.

Lūdzam līdz 31. oktobrim pieteikties bezmaksas konsultācijām par iespēju veikt bezmaksas krūts rekonstrukciju:

zvanot pa tālruni 25211239,

rakstot e-pastu uz adresi registratura@mcl.lv

vai aizpildot kontaktformu centra mājas lapā www.mikrokirurgija.lv/kontakti/

Centra speciālisti priecāsies saņemt pacientes rakstītu vēstuli, kurā viņa dalīsies ar dzīves stāstu un uzvaru pār grūto slimību. Vēstules lūgums sūtīt uz Mikroķirurģijas centra e-pasta adresi centre@mcl.lv vai pa pastu: Brīvības gatvē 410, Rīgā, LV-1024.

Bezmaksas konsultācijas notiks krūts veselības mēnesī- oktobrī, un operācijas tiks veiktas laika posmā līdz 2020.gada 15. decembrim.

#krūtsveselībasmēnesis

Sīkdatnes mūsu interneta vietnē palīdz nodrošināt mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu interneta vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.     Uzzināt vairāk