Medicīnas preču veikalam jau 3!

 
03. februāris, 2021
 

Mīļie klienti! 
Ja vien būtu ļauts, Mēs noteikti šajā nedēļā pūstu lielus, krāšņus balonus un ēstu gardu torti visi kopā, jo tikai pateicoties Jūsu mīlestībai esam sagaidījuši veikala 3 gadu jubileju!
Zīmīgi, jo veikala pirmais čeks kases sistēmā reģistrēts 2018.gada 6. februārī, kas ir arī mūsu uzņēmuma vadītājas vārda diena. Kā paši smejamies-starptautiskajā Daču dienā! 
Šis laiks bijis piedzīvojumiem bagāts, bijušas gan labas, gan nedaudz sliktākas dienas. 
Pirmsākumos veikala preču plaukti nebija tik dažādības pārbagāti kā tagad, sākām ar mazumiņu, klausījāmies Jūsu ieteikumos, vajadzībās un vēlmēs un nu varam teikt, ka sev nepieciešamo medicīnas, higiēnas, fizioterapijas, preci var atrast gandrīz ikviens.
Šo gadu laikā strādāts ne tikai pie apkalpošanas kvalitātes paaugstināšanas, bet arī pie preču izvietojuma, veikala vizuālā noformējuma, iekārtojuma un atmosfēras. Paldies, ka to pamanāt un novērtējat! 
Par godu mūsu jubilejai, šo piektdien, 5.februārī, veikalā norisināsies vienas dienas atlaižu maratons vairākās preču grupās līdz pat -30%

Par to informēsim nedaudz vēlāk!
Uz tikšanos!

Sīkdatnes mūsu interneta vietnē palīdz nodrošināt mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu interneta vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.     Uzzināt vairāk