Klīnika “DiaMed” paplašinās

 
21. marts, 2016
 

Svinīgā ceremonijā noslēgusies  "Klīnika DiaMed" jauno telpu atklāšanā, Rīgā, Brīvības gatvē 214.

"Klīnika DiaMed" ir privāta ārstniecības iestāde, kas specializējas diagnostikā, pacientiem piedāvājot kompleksu ārstēšanu neiroloģijā, ortopēdijā un onkoloģijā.

Arbor Medical Korporācija uzstādīja Philips Healthcare magnētiskās rezonanses iekārtu. Pateicoties jaunā magnēta kvalitātei, iespējams nodrošināt ļoti ātru izmeklējumu veikšanu un  augstu attēlu kvalitāti. Pacienta komfortam novērsta klaustrofobiskā sajūta izmeklējuma laikā. Tāpat iekārta ir aprīkota ar SoftTone tehnoloģiju, kas samazina magnētiskā rezonanses iekārtas radītos trokšņus un speciālu izgaismojumu un ventilāciju iekārtā, kas papildus uzlabo pacienta labsajūtu. Ar jauno magnētiskās rezonanses iekārtu var veikt visa ķermeņa izmeklējumus, arī programmu nodrošinājums veidots un papildināts, ievērojot jaunākās tendences magnētiskās rezonanses attēla veidošanā.

Tāpat jaunajās telpās ir izvietots dienas stacionārs ar moderni aprīkotu operāciju zāli, kurā tiek veiktas Ortopēdiskas, Neiroķirurģiskas un vispārējās ķirurģijas operācijas. Operāciju zālē ir uzstādīts Trumpf operāciju galds Mars ar visiem nepieciešamajiem piederumiem, to skaitā plecu operāciju segmentu. Operācijas tiek nodrošinārtas ar R.Wolf endoskopisko aprīkojumu un Philips c-loka ķirurģisko rentgeniekārtu.

Klīnika Diamed nodrošina arī Elektromiogrāfijas un Neirogrāfijas izmeklējumus izmantojot Natus Nicolet elektromiogrāfijas iekārtu Viking Quest.

 

Foto: A.Pozarskis

Vairāk lasi šeit: http://www.diamed.lv/blog/klinika-diamed-paplasinas/

Sīkdatnes mūsu interneta vietnē palīdz nodrošināt mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu interneta vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.     Uzzināt vairāk