BALTIC BEAUTY 2015

 
07. novembris, 2015
 

No 6. līdz 8. novembrim Ķīpsalas izstāžu centrs ir pārvērties par skaistuma meku, jo tieši šeit norisināts lielākā skaistumkopšanas izstāde Baltijā - Baltic Beauty. Arī mēs, Arbor Medical Korporācija, Baltic Beauty 2015 apmeklētājus priecējam ar skaistumkopšanas procedūru paraugdemonstrējumiem.

Šogad mūsu īpašais viesis ir Dr. Serrano - Sesderma un Mediderma profesionālās ādas kopšanas kosmētikas produktu kompānijas dibinātājs, kā arī kosmētiķe Kristīne Mekša, kura Arbor Medical Korporācija stendā sniedza BIO LUX procedūras paraugdemonstrējumus.

No 6. līdz 8. novembrim Arbor Medical Korporācijas stendā G38/H25 bija iespējamsnoskatīties tādu kosmetoloģisko procedūru paraugdemonstrējumus kā mikroneedlings, kuru veica Dr. Serrano un ādas slāņu stimulācija ar BIO LUX iekārtu, kuru veica kosmētiķe Kristīne Mekša. 

Arbor Medical Korporācija produktu speciāliste Eleanora Lāce iepazīstināja mūsu apmeklētājus ar Sesderma kosmētiku, kā arī sniedza iespēju izmēģināt jaunos produktus uz savas ādas.

Kā allaž, priecājamies par atsauksmēm un sirsnīgi pateicamies izstādes un, it īpaši, mūsu stenda apmeklētājus.

Lai iegādātos Sesderma produkciju, dodieties uz mūsu biroju Meistaru ielā 7, Valdlaučos vai zvaniet kosmētikas produktu speciālistei Eleanorai Lācei 25749549.

Sīkdatnes mūsu interneta vietnē palīdz nodrošināt mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu interneta vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.     Uzzināt vairāk