Atskats uz Ēnu dienu 2020

 
13. februāris, 2020
 

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Latvijā Ēnu diena ir biznesa izglītības biedrības Junior Achievement Latvia (JA Latvia) reģistrēta preču zīme.

Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum.

Šī ir programma, kas jau daudzus gadus sekmīgi iekļauj izglītības procesā karjeras jautājumus, rosinot jauniešus plānot savu nākotni jau skolas laikā. Veidojot sadarbību starp skolu, sabiedrību un darba vidi, Ēnu diena sekmē jauniešu integrāciju sabiedrībā un darba tirgū nākotnē, tāpēc arī šogad Arbor Medical Korporācija vēra savas durvis, lai ļautu skolēniem ielūkoties savā ikdienā. 

Šajā gadā piedāvājām jauniešiem iepazīties ar vairākām profesijām un amatiem mūsu uzņēmumā:

1) Mārketinga nodaļas vadītājs;

2) Biroja vadītājs;

3) Medicīnas inženieris;

4) Salonveikala administrators;

5) Noliktavas darbinieks. 

Paldies Siguldas Valsts ģimnāzijas 12.klases skolniekam Jēkabam Vītolam, Rīgas Valsts 3.ģimnāzijas skolniecei Marijai Kobenko, Daugavpils tehnikuma izglītojamajai Valerijai Gributei par dalību šī gada Ēnu dienā. Uz tikšanos arī nākamajā gadā!

 

Informāciju sagatavoja Mārketinga nodaļas vadītājs Kristers Dzenis(saziņai: +371 25628880, vai kristers.dzenis@arbor.lv)

Sīkdatnes mūsu interneta vietnē palīdz nodrošināt mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu interneta vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.     Uzzināt vairāk