MedBaltica 2018 - Kā tas bija?

 
13. februāris, 2019
 

MEDBALTICA 2018 atskaņas

Izstāde Medbaltica 2018 ir veiksmīgi noslēgusies un mēs, Arbor Medical Korporācija, vēlamies Jums pateikt lielu paldies par mūsu stenda apmeklēšanu!

Kā jau katru gadu Arbor Medical Korporācija piedāvāja Jums iespēju klātienē apskatīt un iegādāties mūsu produkciju. Mūsu stenda apmeklētājus Ķīpsalas izstāžu hallē ar plašu smaidu sagaidīja Arbor Medical Korporācija produktu speciālisti un sadarbības partneri.
 

Šogad Arbor Medical Korporācijas stendā varēja iepazīties ar mūsu sadarbības partneri Bio Compression Systems Inc. no ASV .   Kompānija un tās piedāvātā produkcija ir īpaša ar to, ka visi komponenti tiek ražoti manuāli ASV, kā arī kompānijas individuālā pieeja nodrošina iespēju pasūtīt katram pacientam individuāli piemērotas kompresijas aproces vai zābakus, pateicoties kam Bio Compression Systems Inc. ir iekarojusi lielu popularitāti Amerikas klientu vidū.


Arbor Medical Korporācija stendā Jūs varējāt aplūkot mūsu ilgādējo partneru produkciju, piemēram:

  • Augstākas klases monitorus un ultrasonogrāfijas iekārtas no Philips Medical

  • Pārsienamos materiālus un pacientu sildīšanas produktus no 3M

  • Īstas Vācijas kvalitātes elektrokoagulatorus no Erbe

  • Augstas precizitātes ķermeņa analizatorus un svarus no Japānas ražotāja Tanita

  • Skaistumkopšanas produkciju no Spānijas ražotāja Sesderma

 

Izstādes ietvaros Arbor Medical Korporācijas pārstāvji piedalījās konferencē kopā ar uztura speciālistiem un fizioterapeitiem par ķermeņa sastāva analīzi, kā arī tika uzsākta sadarbība ar jaunu partneri – firmu PolyGel, par podologijas piederumiem.

 

Bet tas vēl nav viss!

 

Kopā ar LTV kanāla komandu mēs nofilmējam ļoti interesantu sižetu raidījumam "Veiksmīgs Uzņēmējs Latvijā" par Arbor Medical Korporāciju:

 

Gribam Jums pateikt sirsnīgu paldies, ka atnācāt un piedalījāties. Tiksimies nākošajā gadā!

 

Sīkdatnes mūsu interneta vietnē palīdz nodrošināt mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu interneta vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.     Uzzināt vairāk