Arbor Medical Korporācija pacientu aprūpei piegādātās jaunāko tehnoloģiju gultas Rīgas 1.slimnīcas intensīvās terapijas nodaļā jau pilda savas funkcijas

 
25. augusts, 2015
 

     2014. gada nogalē atvērtā Rīgas 1. slimnīcas jaunā operāciju bloka, intensīvās terapijas nodaļas un sterilizācijas bloka rekonstrukcijas darbi tika pabeigti ar jaunākajām tehnoloģijām aprīkotu, specializētu gultu piegādi intensīvās terapijas nodaļai. Rīgas 1.slimnīcas intensīvās terapijas nodaļas pacientu aprūpes uzlabošanai SIA Arbor Medical Korporācija piegādāja 9 regulējamas gultas Eleganza XC ar preventīviem kombinētiem pretizgulējumu matračiem.

     Intensīvās terapijas daudzfunkcionālās gultas ir aprīkotas ar unikālām funkcijām nekustīgiem pacientiem, kā arī atvieglo daudzas terapeitiskās un diagnostikas procedūras. Kardiālā krēsla pozīcija, izmeklēšanas, kardiopulmonārās reanimācijas, Trendelenburga u.c. pozīcijas iespējams pārvaldīt un kontrolēt, izmantojot elektronisku vadības sistēmu.

 Intensīvās terapijas nodaļā tiek veikts pacientu veselības stāvokļa monitorings pēcoperācijas periodā diennakts režīmā. 

     Gultas aprīkotas ar vairākām regulācijas pultīm, kas ļauj manipulēt ar šīm gultām, bet centrālā personāla pults aprīkota ar ieprogrammētām atmiņas pozīcijām. Nospiežot attiecīgo pogu, gulta veic vairākas darbības vienlaicīgi, kā rezultātā tiek patērēts mazāk laika, lai uzstādītu nepieciešamo pozīciju.

     Matraču izmantošanas koeficientu nosaka, atkarībā no izgulējumu rašanās riska. Jaunās gultas aprīkotas ar atmiņas putu pretizgulējuma matračiem, kam piešķirts augstākais CLINICARE koeficients.

     Liela vērība pievērsta gultu tīrīšanas un dezinfekcijas procedūru atvieglošanai. Gultu detaļas un virsmas ir gludas, viegli tīrāmas. Gultas augstuma regulācija notiek ar teleskopisku kolonnu palīdzību, kuru tīrīšana ir ļoti vienkārša salīdzinājumā ar krustveida pacelšanas mehānismiem.

     Pacientam atrodoties gultā, iespējams veikt arī plaušu un C-loka rentgena uzņēmumus. Nav nepieciešams pārvietot pacientu uz speciāliem ratiem. 

     Šīs intensīvās terapijas aprūpes gultas ne vien maksimāli komfortablas pacientiem atveseļošanās procesā, bet arī atvieglo personāla darbu, samazinot fiziska spēka izmantošanu pacientu transportēšanā un ārstēšanā.

     Rīgas pašvaldības SIA “Rīgas 1.slimnīca” ir vecākā civilā slimnīca Latvijā, sniedz ambulatoros un plānveida stacionāra (tai skaitā dienas stacionāra un maksas diennakts stacionāra) pakalpojumus.

     Rīgas pašvaldības investīciju programmas ietvaros tiek atjaunotas vēsturiskās ēkas, telpas aprīkojot ar mūsdienu medicīnā modernāko aprīkojumu. Šodien augsti kvalificētie slimnīcas speciālisti izmanto jaunākās metodes un tehnoloģijas, piedāvā plašākās plānveida diagnostikas un ārstēšanas iespējas – iespējas savlaicīgi rūpēties par veselību un saglabāt to ilgtermiņā.

 

  

  

 


Lai lasītu pilnu rakstu, spiediet šeit.

Sīkdatnes mūsu interneta vietnē palīdz nodrošināt mūsu pakalpojumus. Izmantojot mūsu interneta vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.     Uzzināt vairāk