Sadaļas

Apskatītās preces

Jaunās preces

Ražotāji

ACGLICOLIC CLASSIC Moisturizing gel cream, Mitrinošs gelkrēms, 50 ml Skatīt lielāku

"ACGLICOLIC CLASSIC" Mitrinošs gelkrēms, 50 ml

40000005

  • Eleanora Lāce
    +371 67620126
    +371 25749549
    eleanora.lace@arbor.lv

Pretnovecošanas gelkrēms ar brīvu un liposomās iekapsulētu glikolskābi, kas atjauno, reģenerē un mitrina ādu. Piemērots kombinētai ādai.

Vairāk informācijas

Pievienot vēlmju sarakstam

Pretnovecošanas gelkrēms ar brīvu un liposomās iekapsulētu glikolskābi, kas atjauno, reģenerē un mitrina ādu. Piemērots kombinētai ādai.

Kā darbojas ACGLICOLIC? Pretnovecošanas efekts ar dziļu iedarbību, ko nodrošina liposomās iekapsulēta glikolskābe, nonākot iepriekš nesasniegtos ādas dziļākos līmeņos. Glikolskābe ir dabīgi sastopama aktīvā sastāvdaļa, kurai piemītizteiktas mitrinošas, atsvaidzinošas un atjaunojošas īpašības. ACGLICOLIC produkti ir veidoti ar optimālām koncentrācijām, lai sasniegtu redzamo novecošanas pazīmju būtisku samazināšanos, garantējot piemērotu pH toleranci visiem ādas tipiem. Turklāt, formulai ir unikāla aktīvo sastāvdaļu kombinācija, kas nodrošina antioksidanta un atjaunojošas īpašības (pateicoties liposomālam ergotioneīnam un augu cilmes šūnām), ādas mitrināšanu un aizsardzību.

Galvenās sastāvdaļas: 10% brīva un liposomāla glikolskābe, ergotioneīns, vitamīni C+E,  Maritimum eryngium cilmes šūnas.

Lietošana: attīrīt un tonizēt ādu. Uzklāt gelkrēmu uz sejas ādas un maigi iemasēt, līdz produkts ir pilnībā uzsūcies. Var uzklāt no rīta un/vai vakarā.