Sadaļas

Apskatītās preces

Jaunās preces

Ražotāji

UREMOL Ultra moisturizing facial cream, Ultra mitrinošs sejas krēms, 50 ml Skatīt lielāku

"UREMOL" Ultra mitrinošs sejas krēms, 50 ml

40000085

  • Eleanora Lāce
    +371 67620126
    +371 25749549
    eleanora.lace@arbor.lv

Sausai un ļoti sausai ādai, kurai trūkst dabisko mitrinošo faktoru (piemēram, urīnviela) un lipīdu, kas veido daļu no ādas aizsargbarjeras.

Vairāk informācijas

Pievienot vēlmju sarakstam

Sausai un ļoti sausai ādai, kurai trūkst dabisko mitrinošo faktoru (piemēram, urīnviela) un lipīdu, kas veido daļu no ādas aizsargbarjeras. Simptomi, kas saistīti ar sausu ādu, ir: spriedze, raupjums, plaisāšana un nieze. Bagātīga tekstūra, kas viegli absorbējas. Nesatur alergēnus vai parabēnus.

Nomierina, mitrina, nodrošina ar neaizstājamajām taukskābēm un atjauno ādas raga slāni. Satur ultra mitrinošas (brīva un liposomāla urīnviela un hialuronskābe), nomierinošas (bisabolols), pretniezes (pantenols) un raga slāni atjaunojošas (keramīdi, sfingolipīdi, holesterols un taukskābes) aktīvās sastāvdaļas.

Galvenās sastāvdaļas: Šī sviests, 3% urīnviela, taukskābes, keramīdi, sfingolipīdi, hialuronskābe, pantenols un bisabolols.

Lietošana: Uzklāt maigi iemasējot sejas ādā ar pirkstu galiņiem, līdz produkts ir pilnībā uzsūcies. Satur urīnvielu. Neuzklāt uz acīm vai gļotādām. Pārtraukt lietošanu, ja rodas kairinājums. Var rasties nieze pirmajās uzklāšanas reizēs.