Sadaļas

Apskatītās preces

Ražotāji

KILAUEA TERMO-ACTIVA Slimming cream with warming effect, Novājēšanas krēms ar sildošu efektu, 500 ml Skatīt lielāku

"KILAUEA TERMO-ACTIVA" Novājēšanas krēms ar sildošu efektu, 500 ml

BE9340

  • Eleanora Lāce
    +371 67620126
    +371 25749549
    eleanora.lace@arbor.lv

Krēms veicina ādas vielmaiņas procesus un uzlabo mikrocirkulāciju. Samazina tauku slāni un palīdz ārstēt celulītu. Piesātina audus ar skābekli.

Vairāk informācijas

Pievienot vēlmju sarakstam

Notievēšanas un stimulējošs līdzeklis ar sarkano piparu ekstraktu. Krēms veicina ādas vielmaiņas procesus un uzlabo mikrocirkulāciju. Samazina tauku slāni un palīdz ārstēt celulītu. Piesātina audus ar skābekli.

Lietošana: viegli iemasēt, līdz produkts pilnībā absorbējas. Produkts ar sildošu efektu: neuzklāt uz bojātas vai iekaisušas ādas.

Uzmanību: Produkts ar sildošu efektu: neuzklāt uz bojātas vai iekaisušas ādas. Pēc produkta lietošanas rūpīgi nomazgāt rokas. Nepieļaut saskari ar acīm. Ja parādās apsārtums, nekavējoties noskalot ar aukstu ūdeni.

Galvenās sastāvdaļas: Aqua (ūdens), izopropilmiristāts, minerāleļļa, glicerilstearāts, cetilspirts, cetearil spirts, glicerīns, PEG-40 hidrogenēta rīcineļļa, petrolatums, Harpagophytum procumbens (Velna nagi ziedu ekstrakts), Capsicum frutescens (sarkano piparu ekstrakts), Zingiber officinale (ingvera saknes ekstrakts), Centella asiatica (Gotu Kolas lapu ekstrakts), styrax benzoin, Pogostemon cablin (Pačūlijas eļļa), Santalum albums (sandalkoka eļļa), etil nikotināts, maris sal (jūras sāls).