Sadaļas

Apskatītās preces

Jaunās preces

Ražotāji

RETISES CT Anti-aging moisturizing cream Mitrinošs pretnovecošanas krēms, 50 ml Skatīt lielāku

"RETISES CT" Mitrinošs pretnovecošanas krēms, 50 ml

40000065

  • Eleanora Lāce
    +371 67620126
    +371 25749549
    eleanora.lace@arbor.lv

Mitrinošs pretnovecošanas krēms. Terapija pret grumbām, nokarenai ādai un citām oksidatīvām ādas izpausmēm.

Vairāk informācijas

Pievienot vēlmju sarakstam

Mitrinošs pretnovecošanas krēms. Terapija pret grumbām, nokarenai ādai un citām oksidatīvām ādas izpausmēm.

Tioktīnskābe ir dabīgs antioksidants, un tiek uzskatīta par universālu antioksidantu, kas aizsargā pret oksidatīvo stresu un novērš šūnu bojājumus. Neitralizē skābekļa un slāpekļa brīvos radikāļus, kā arī atjauno citus antioksidantus, piemēram, vitamīnu C un vitamīnu E. Uzlabo fotonovecojušu ādu, samazina ādas plankumus, grumbu dziļumu un izteiksmes līnijas, redzami uzlabojot acu un lūpu kontūru zonas. Vitamīns A, spēcīgs šūnu atjaunotājs, kas uzlabo epidermas ūdens aizturi, samazina grumbas un uzlabo ādas elastību. Vitamīna A pretnovecošanās iedarbība ir pastiprināta ar vitamīna C, vitamīna E un tioktīnskābes palīdzību. Tas samazina arī noguruma pazīmes un ādas plankumus, dod ādai mirdzumu un samazina grumbas. Vitamīnam E ir antioksidanta un brīvos radikāļus neitralizējošas īpašības, un ir ādas dabīgo aizsargmehānismu normalizējošs efekts. Novērš pāragru ādas novecošanos.

Galvenās sastāvdaļas: tioktīnskābe, retinols, vitamīnu A, C un E komplekss.

Lietošana: uzklāt uz sejas ādas un kakla, maigi iemasējot ar pirkstu galiņiem, līdz produkts ir pilnībā uzsūcies. Var tikt uzklāts no rīta vai vakarā. Var lietot tik bieži, cik nepieciešams.

Galveno sastāvdaļu atšifrējums:

Retinols ir spēcīga pretgrumbu viela, kas palielina dabīgā kolagēna ražošanu. Tas novērš saules radītus bojājumus. Atjauno vitamīna A līmeņus ādā, ko ir pazeminājis UVA starojums. Tas ir mitrinātājs: palielina hialuronskābes sintēzi. Stimulē fibroblastu izplatīšanos. Iedarbojas uz ādas plankumiem un uzlabo ādas struktūru.

Vitamīns A ir taukos šķīstošs vitamīns, kas atrodams pārtikā. Tas uzlabo redzi, imūnsistēmu, kaulus un citus orgānus. Tas ir antioksidants, kas palīdz aizsargāt šūnas no brīvo radikāļu bojājumus radošās ietekmes. Cīnās ar grumbām.

Vitamīns C ir antioksidants, kas atrodams pārtikā, piemēram, citrusaugos. Aizsargā šūnas no brīvo radikāļu bojājumus radošās ietekmes (rodas, kad organisms noārda pārtiku vai no saules un starojuma ietekmes). Nozīmīgs kauliem, ādai un saistaudiem.

Vitamīns E ir atrodams daudzviet pārtikā. Tas iedarbojas kā antioksidants, aizsargājot šūnas no bojājumiem, kurus izraisa brīvie radikāļi, pateicoties tabakai, starojumam, vides piesārņojumam utt. Vitamīnam E ir svarīga loma imūnsistēmā un ķermeņa metaboliskajos procesos.