Sadaļas

Apskatītās preces

Jaunās preces

Ražotāji

MANDELAC Exfoliating Gel, Eksfoliācijas gels, 100 ml Skatīt lielāku

MANDELAC Eksfoliācijas gēls, 100 ml

40000846

  • Eleanora Lāce
    +371 67620126
    +371 25749549
    eleanora.lace@arbor.lv

Novecojusi āda. Nevienmērīga pigmentācija un plankumi.

Vairāk informācijas

Pievienot vēlmju sarakstam

Novecojusi āda. Nevienmērīga pigmentācija un plankumi.

Mandelac produktu līnija, kas veidota ar mandeļskābi, īpaši ieteicama jutīgai ādai vai ādai, kas nepanes citas alfa-hidroksi skābes.
Mandeļskābe, zināma arī kā 2-fenilglikolskābe, ir alfa-hidroksi skābe, kas atvasināta no rūgto mandeļu ekstrakta hidrolīzes procesā.
Tā bieži tiek izmantota fotonovecošanas, nevienmērīgas pigmentācijas, ne-cistiska iekaisuma aknes terapijās un, lai sagatavotu ādu pirms un pēc lāzera virsmas atjaunošanas procedūras.
Tā ir piemērota jutīgai āda, jo tās lielais molekulu izmērs palēnina iekļūšanu caur raga slāni, neizraisot niezi vai kairinājumu.

 · Dermas pārveidošanas spēja

Mandeļskābes pKa ir 3,41 un tādēļ tās spēja palielināt kolagēna, elastīna un glikozaminoglikānu sintēzi dermas papillās ir lielāka, nekā citām alfa-hidroksi skābēm (piemēram, glikolskābei, kuras pKa=3,83).

· Depigmentācijas iedarbība

Hiperpigmentācijas pēc iekaisuma melasma un lentigo uzlabo ar produktiem, kas balstīti uz mandeļskābes bāzes. Daudzos gadījumos melasmu uzlabo līdz pat 50% pēc viena mēneša terapijas, izmantojot produktus ar 10% mandeļskābi. Pacientiem ar tumšiem fototipiem nav novērota hiperpigmentācija pēc iekaisuma.

· Sebuma regulēšana, pret mikrobu un antibakteriāla iedarbība

Mandeļskābes ķīmiskā struktūra ir līdzīga citām plaša spektra antibiotikām.
Tā kontrolē un normalizē tauku daudzumu ādā, iekļūstot matu folikulā un samazinot aknes izplatību, uzlabojot izskatu ādai ar iekaisuma pustulām, pinnēm, papulāru akni, folikulītu un rozāciju.
Ādas apstrādāšana ar mandeļskābi 2-4 nedēļas prims un pēc lāzera virsmu atjaunojošām procedūrām novērš gramnegatīvo baktēriju izraisītu iekaisumu rašanos.

Galvenās sastāvdaļas: 40% Mandeļskābe

Lietošana: Uzklāt vienmērīgi uz visas problemātiskās zonas un ļaut iedarboties 3-8 minūtes. Noskalot ar lielu daudzumu ūdens.