Sadaļas

Apskatītās preces

Jaunās preces

Ražotāji

MELASPEEL R Skatīt lielāku

MELASPEEL R Ķīmiskais pīlings

40000836

  • Eleanora Lāce
    +371 67620126
    +371 25749549
    eleanora.lace@arbor.lv

Hiperpigmentācijas. Spēcīgāks veidojums nekā Melaspeel K un KH. Lokālai uzklāšanai. 

Vairāk informācijas

Pievienot vēlmju sarakstam

Hiperpigmentācijas. Spēcīgāks veidojums nekā Melaspeel K un KH. Lokālai uzklāšanai. 

Galvenās sastāvdaļas: 14% Pienskābe, 14% 4n-butilrezorcinols, 5% Citronskābe, 5% Kojskābe, 2% Salicilskābe, 2% Alfa-arbutīns.

Lietošana: Melaspeel produktus uzklāj kārtās. Uzklāt pīlingu izmantojot šķīdumā piesūcinātu marles salveti, sākot no mazāk jutīgām sejas zonām un pārejot uz visjutīgākajām. Pēc pirmās kārtas uzklāšanas pagaidīt aptuveni 3 minūtes, ļaujot šķīdumam nožūt un iesūkties. Pēc tam uzklāt nākamās kārtas, vērojot ādu starp uzklāšanas reizēm, lai noteiktu eritēmas pakāpi un balinošu pazīmju klātbūtni vai trūkumu. Kad visas kārtas ir uzklātas, nostipritāt procedūras zonu ar nedaudz skābenu pH krēmu (Acglicolic Classic cream gel forte vai Retises CT yellow peel).

Marles piespiešana vai lielāka šķīduma daudzuma izmantošana tā uzklāšanas laikā palielina pīlinga iesūkšanās dziļumu. Pacientiem ar tumšu ādu neuzklāt vairāk par 2 kārtām šķīduma ar 4n-butilrezorcinolu, iekaisuma riska dēļ. Ficpatrika I un II ādas tipiem var uzklat līdz pat 5-6 kārtām. Šajā gadījumā var kombinēt dažādus šķīdumus, uzklājot vājāko šķīdumu uz visas sejas un stiprāko lokāli uz bojājumiem.