Sadaļas

Apskatītās preces

Jaunās preces

Ražotāji

"Sesderma HIDRADERM HYAL" Sejas krēms, 50ml Skatīt lielāku

"Sesderma HIDRADERM HYAL" Sejas krēms, 50ml

40000145

  • Eleanora Lāce
    +371 67620126
    +371 25749549
    eleanora.lace@arbor.lv

Pret novecošanās profilaksei un ārstēšanai. Visiem ādas tipiem, pat visjutīgākajai.

Vairāk informācijas

Pievienot vēlmju sarakstam

Pret novecošanās profilaksei un ārstēšanai. Visiem ādas tipiem, pat visjutīgākajai. Ja sausumu ir izraisījuši arī sekojoši iemesli: - eksogēnie: sauss laiks, ziema, mazgāšanas līdzekļi utt.; - endogēnie: novecošana, atopija utt.; - estētiskās ārstēšanas izraisīts sausums: pīlings, lāzers, mikrodermabrāzija; - dermatoloģiskās: kortikosteroīdi, retinoīdi. Hydraderm Hyal ir veidots, izmantojot liela, maza un ļoti maza molekulārā svara hialuronskābi (liposomu), kas nodrošina dziļu ādas mitrināšanu dažādos līmeņos.

Galvenās sastāvdaļas: Lielas molekulārās masas hialuronskābe >1.590.000 Da. Mazas molekulārās masas hialuronskābe iekapsulēta liposomās (250.000 – 450.000 Da). Ļoti mazas molekulārās masas hialuronskābe iekapsulēta liposomās (<100.000 Da).

Lietošana: Uzklāt produktu uz attīrītas sejas, maigi iemasēt, līdz produkts ir pilnībā uzsūcies. Lietot no rīta un/ vai vakarā. Dermatoloģiski testēts.

Galveno sastāvdaļu atšifrējums:

Hialuronskābe ir sastopama visos dzīvajos organismos, tā ir universāla sastāvdaļa, kas savieno mūsu organisma audus un ir viens no svarīgākajiem elementiem, kas aizpilda starpšūnu telpu . Hialuronskābes daudzums pašos pamatos nosaka ādas elastību, kur tai svarīga nozīme ir ūdens uzturēšanai līdzsvarā, pasargājot ādu no deformācijas, grumbu veidošanās un vītuma.

Keramīdi – taukiem līdzīga viela, identiska lipīdiem, kas atrodas starp ādas virsējā slāņa šūnām. Keramīdu uzdevums ir atjaunot dabīgās ādas aizsargfunkcijas. Kopā ar holesterīnu un taukskābēm keramīdi padara elastīgāku ādas raga slāni un neļauj tik ātri izgarot mitrumam.

Retinols ir spēcīgs pretgrumbu līdzeklis, kas palielina dabīgo kolagēna ražošanu. Tas novērš saules radītos bojājumus. Atjauno ādas vitamīna A līmeņus, kurus samazinājis UVA. Tas ir mitrinātājs: palielina hialuronskābes sintēzi. Stimulē fibroblastu izplatīšanos. Iedarbojas uz plankumiem un uzlabo ādas struktūru.

Fitosfingozīns ir sastopams ādas virsējos slāņos. Tas palīdz uzturēt ādu tīru, svaigu un nomierina iekaisjuma efektus. Palīdz likvidēt pūtītes un pinnes, palēnina un regulē seborejas hipersekrēciju. Izmantots aknes terapijā. Tas ir antiseborejisks. Efektvāks liposomās.