Sadaļas

Apskatītās preces

Jaunās preces

Ražotāji

"Sesderma HIDRADERM HYAL" Liposomālais serums, 30ml Skatīt lielāku

"Sesderma HIDRADERM HYAL" Liposomālais serums, 30ml

40001724

  • Eleanora Lāce
    +371 67620126
    +371 25749549
    eleanora.lace@arbor.lv

Intensīva mitrināšana un pretnovecošanas terapija. Ikdienas sejas mitrināšana.

Vairāk informācijas

Pievienot vēlmju sarakstam

Intensīva mitrināšana un pretnovecošanas terapija. Ikdienas sejas mitrināšana. Atūdeņošanās, ko izraisījušas dermatoloģiskās procedūras (kortikosteroīdi, retinoīdi u.c.) un/vai vēža ārstēšana (ķīmijterapija un radioteapija). Visiem ādas tipiem, pat visjutīgākajiem. HIDRADERM HYAL ir tiešs hialuronskābes avots, ar 3 veidu hialuronskābēm daudzslāņu mitrināšanai: 1. liela molekulārā svara brīva hialuronskābe (>1.590.000 Da): - virspusēja iedarbība, aizsargplēves veidošana uz raga slāņa - novērš ūdens zudumus caur ādu 2. maza molekulārā svara hialuronskābe (250.00 – 450.000 Da) iekapsulēta liposomās. 3. ļoti maza molekulārā svara hialuronskābe (<100.000 Da) iekapsulēta liposomās. Retinols un liposomu retinaldehīds, kas sinerģiski darbojas ar hialuronskābi, stimulē hialuronskābes sintēzi, tādējādi uzlabojot mitrināšanu.

Galvenās sastāvdaļas: Hialuronskābe, keramīdi, neaizstājamās taukskābes, fitosfingosīns, retinols un retinaldehīda liposomas mazās koncentrācijās, kas nodrošina augstu pielaidību un iespēju serumu izmantot visu gadu.

Lietošana: Uzklāt produktu uz attīrītas sejas, maigi iemasēt, līdz produkts ir pilnībā uzsūcies. Lietot no rīta un vakarā. Dermatoloģiski testēts.